999 rezultate për

betis

Nivel i dobët gjykimi në ndeshjen Betis-Barcelona, dënohet arbitri Sancez Martinez Ndeshja Betis-Barcelona i ka kushtuar "shtrenjtë" arbitrit Sançez Martinez. Ai nuk do të arbitrojë asnjë nga ndeshjet
Setien - Messit: Duhet të aktrosh pak që të fitosh penallti Quque Setien u shpreh mjaft i kënaqur që arriti të sigurojë tre pikë në një ndeshje shumë të vështirë për katalanasit;
Setien flet pas fitores së vështirë ndaj Betis Trajneri i Barcelonës, Setien vlerëson qëndrueshmërinë e skuadrës por theksoi se ka ende shumë për përmirësim. Barca
Barcelona fiton me vështirësi ndaj Betis (VIDEO) Barcelona 2-3 në transfertë ndaj Betis. Vendasit e nisën mirë teksa me Sergio Canales në minutën e gjashtë kaluan n
Nuk zgjat shumë avantazhi i Betis, Barcelona barazon shifrat (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 3 minuta avantazhi i Betis. Barcelona ka barazuar shifrat me anë të De Jong i cili realizoi një gol
Befasohet Barcelona, Betis në avantazh (VIDEO) Barcelona e ka nisur keq transfertën ndaj Betis. Vendasit kanë shënuar që në minutën e 6 me antë të një 11 metërshi
Formacionet zyrtare, Betis-Barcelona Barcelona do të luajë në orën 21:00 në transfertë ndaj Betis. Katalonasit kërkojnë fitoren për të mbajtur distancën n
ZYRTARE/ Ylli i Barcelonës huazohet te Real Betis Futbollisti i Barcelonës, Carles Alena është dërguar në formë huazimi te Real Betisi. Këtë e ka konfirmuar Barcelona,
U shkarkua nga Tottenham, Pochettino refuzon klubin e La Liga-s Mauricio Pochettino refuzon rikthimin në Spanjë. Ish-trajneri i Espanyol dhe së fundmi i Tottenhamit, i shkarkuar rreth
Ylli i Tottenham mendon largimin Giovani Lo Celso po merr në konsideratë largimin nga Tottenhami. I afruar në verë në huazim me të drejtë blerjeje për 65
Reali barazoi ndaj Betisit, ky veprim i James dhe Bale po shkakton mjaft polemika Reali nuk arriti të përfitonte nga humbja e Barcelonës përballë Levantes. Madrilenët u ndalën në barazim pa gola ndaj
Djali i Messit e feston golin e Real Betisit kundër Barçës, shikoni reagimin e Suarezit (VIDEO) Djali i Lionel Messit, Mateo, për disa momente e tradhtoi babanë e vet, gjatë fitores me rezultat 5:2 të Barcelonës kund
Griezmann merr për "dore" Barcelonën, katalanasit dhurojnë spektakël ndaj Betisit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore spektakolare ndaj Betisit, në "Camp Nou", me rezultatin 5-2. Skuadra e Ernesto Valverde
Befason skuadra e Betisit, i kërkon të mos luaj Messit Barcelona do të luajë këtë fundjavë ndaj Betisti për javën e dytë të La Ligas. Në këtë sfidë pritet të riktheht Lione
ZYRTARE/ Fekir zhgënjen të gjithë, transferohet aty ku nuk e priste njeri Kapiteni i Lyon-it, Nabil Fekir do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore me Betisin. Lyon ka arritur një marrëveshje me
Reali turpërohet, Bale dhe Kroos "shkrihen gazi" Gareth bale dhe Toni Kroos janë kapur në kamera duke qeshur në bankën e rezervistëve, derisa klubi i tyre Real Madridi p
Zidane tremb Realin: Mund të largohem për këtë arsye Zinedine Zidane ka thënë se nëse dikush i përzihet në kompetenca te Reali, ai mund të largohet nga skuadra. Trajneri
Kërcënon Zidane: Mund të largohem nga Reali Zinedine Zidane ka thënë se nëse dikush i përzihet në kompetenca te Reali, ai mund të largohet nga skuadra. Trajneri
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Klubi i njohur spanjoll i bën ofertë Xavit për të marrë drejtimin e skuadrës Pasi vendosi të lërë sportin e luajtur mesfushori spanjoll Xavi Hernandez mund të nisë shume shpejt një karrierë si traj