betis

Shënoi dy gola ndaj Betisit, Mesi në ndjekje të rekordit (FOTO LAJM) Lionel Messi është i pandalshëm. Ditën e hënë ai fitoi 2 trofe në një ditë, atë të golashënuesit më të mirë të sezonit 2
Tronditet Barcelona, pëson humbje shokuese ndaj Betis (VIDEO) Barcelona ka pësuar një humbje shokuese ndaj Real Betis me rezultatin 3-4 në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e
Betis nuk dorëzohet shënon edhe golin e katërt ndaj Barcelonës Real Betis ka shënuar edhe golin e 4 ndaj Barcelonës në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Sergio Canales në minutën
Betis i jep shuplakën e dytë Barcelonës (VIDEO) Skuadra e Real Betis ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Barcelonës. Ishte Joaquin ai që shënoi për miqtë në të 34 minutë.
Betis shtang Barçën në “Camp Now” (VIDEO) Skuadra e Barcelonës po e sheh veten në disavantazh pasi po mundet një shtëpi nga skuadra e Betisit. Goli i zhblloki
Formacionet zyrtare, Barça-Betis, a luan Messi? Skuadra e Barcelonës do të hidhet pak minuta më vonë në fushën e lojës ku do të përballet me Real Betis. Trajneri Ernest
Barcelona dënon Dembelen, Messi ftohet kundër Real Betis (FOTO LAJM) Ousmane Dembele ka stërvitur sot me bashkëlojtarët e tij të Barcelonës, por trajneri Ernesto Valverde ka vendosur ta lër
Rrezikon kualifikimin, Milan barazon në transfertë ndaj Real Betis (VIDEO) Milan ka barazuar sonte kundër Real Betis me rezultatin 1-1 në "Benito Villamarin", ndeshje e vlefshme për UEFA Europa L
Milan zgjohet nga gjumi, barazon rezultatin ndaj Real Betis (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Real Betis në "Benito Villamarín". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Suso Fernandez
Real Betis kalon në avantazh ndaj Milanit (VIDEO) Real Betis ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Benito Villamarín". Ai që shënuar është mesfushori argjentinas, Lo
20 të arrestuar, sfida mes Real Betis dhe Milan rrezikon të mos luhet Momentet e tensionit kanë shoqëruar thuajse të gjithë transfertën e tifozëve kuqezi në Seville. Konfrontimet mes milanis
Dëmtohet ylli i Barcelonës Barcelona ka njoftuar se Philippe Coutinho ka marrë një lëndim dhe do të jetë jashtë fushave për dy ose tre javë. Bra
Zbulohet sa do të mungojë Higuain Sulmuesi i skuadrës së Milanit, Gonzalo Higuain u dëmtua në ndeshjen ndaj Udinezes në kampionat dhe u detyruar të lërë f
Katastrofë për Milanin, humbet në shtëpi ndaj Real Betis (VIDEO) Milan ka pësuar një humbje shokuese nga Real Betis me rezultatin 1-2 në "San Siro", e vlefshme për UEFA Europa League.
Dorëzohet Milani, Betisi shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Real Betis ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Milanit në "San Siro". Ai që ka shënuar është Giovai Lo Celso në minutë
Real Betis shokon Milanin (VIDEO) Real Betis ka shokuar Milanin dhe ka kaluar në avantazh në "San Siro". Ai që ka shënuar është Sanabria në minutën e
Maldini dhe Leonardo i vendosin ultimatum Gattusos Megjithëse sot kuqezinjtë i pret një tjetër sfidë me peshë, siç është ajo e Europa Leagues ndaj Betisit dhe në “Casa Mil
Barcelona refuzon ofertën e Betis, Rafinha mund të qëndrojë Eksperienca e fituar nga tratativa me Interin i ka shërbyer si mësim Barcelonës që tashmë nuk kërkon të përsërisë të një
Rafinha drejt Betisit, i prish një tjetër pazar Interit Ndonëse zhvilloi paraqitje mjaft të mira me fanellën e Interit gjatë gjysmës së dytë të sezonit të kaluar, drejtuesit e
“Iniesta të lutem mos shko në Kinë, hajde te Betis” Koret “Iniesta, Iniesta” në finalen e Kupës së Mbretit në “Wanda Metropolitano” nuk lanë pa të emocionuar as trajnerin e