999 rezultate për

betejat

Kosova po humb energji në betejat e saj për njohje Marrja e njohjes diplomatike nga shtete të vogla dhe të largëta është shumë më pak e rëndësishme sesa të kesh një ekonom
"Betejat e mia kanë marrë fund", Berisha po largohet? I ftuar në emisionin “Fakt” të Çim Pekës, ish lideri historik i PD-së Sali Berisha ka folur në lidhje me listën e zgjedh
Në 5 vite 1002 dekorata, Nishani e mbyll “depon” me lazaratasin Presidenti Bujar Nishani u bë përfol shumë në media për shkak të 32 dekoratave me titujt “Nderi i Kombit” dhe “Mjeshtër
5 "betejat" që do të vendosin sot "El Clasicon" (FOTO LAJM) Super sfida mes Real Madrid dhe Barcelonës është një luftë që do të vendoset nga disa beteja. Për të vendosur një ndeshj
FIFA: Shtatë betejat e Lorik Canës Fama e tij prej “luftëtari” është e njohur në të gjithë Botë. Kushdo që e ka ndjekur shqiptarin në aksion me fanellat e
FOX reportazh për talentin pejan: Për të betejat e fushës nuk janë asgjë (FOTO LAJM) "The Little Rock Trojans" janë në mes të sezonit më të mirë në histori të tyre dhe krejt kjo falë djaloshit shqiptar nga
Bogov: Partitë të mos i përziejnë bankat në betejat e tyre Guvernatori i Bankës Popullore, Dimitar Bogov, apeloi deri te partitë politike që të mos i përziejnë bankat në betejat e
Kush do të dëshironte të shkonte në një festival të tillë?! (FOTO LAJM) Festivalet tradicionale janë gjithmonë interesante, por ky është i një modeli të veçantë ky është një festival i cili nj
Vazhdojnë "betejat", Qosja kundër Krajës, Akademisë dhe Mustafës Akademiku Rexhep Qosja ka reaguar ndaj një shkrimi të shkrimtarit Mehmet Kraja, në të cilin Qosja në mënyrë pezhorative
Thaçi: Krasniqi u sfidua nga një intervistim përndjekës Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka vendosur të shprehet rreth marrjes në pyetje të kryetarit të Kuvendit të Kosov
Dy betejat e mëdha Dy betejat më të mëdha dhe më të diskutueshmet në këto zgjedhje janë, beteja për Tiranën dhe Durrësin. Në Tiranë kandida
Basha: Do mbaj çdo premtim Kandidati për bashkinë e Tiranës i “Aleancës për Qytetarin” Lulzim Basha, në hapjen e fushatës së partisë Repbulbikane e