999 rezultate për

besuar

Një prej njerëzve më të besuar të Mbretit Zog, djali i ish-prefektit tregon historinë e panjohur Publikohen kujtimet e panjohura të Zejnel Prodanit, ish-prefekt dhe një prej njerëzve më të besuar të Mbretit Zog gjatë
E vështirë për tu besuar, zjarri pushton parkun, por lë barin dhe drunjtë të paprekur (VIDEO) Momenti i pazakontë kur një vatër zjarri kaplon një park, por lë të padëmtuara pemët dhe barin është kapur në kamera.
E thjeshtë dhe efikase, provoni këtë recetë për tu dobësuar Soda e bukës është një produkt ushqimor që gjendet në shtëpitë e të gjithëve. Ajo është e njohur për përdorimet e shu
Dieta që ka dobësuar yjet më të famshëm të showbiz-t në botë Duke qenë se është bërë e njohur vitin e kaluar, nuk ju falet që të mos e dini se çfarë është “dieta e sirtfood”. Pas
Çaj dafine me kanellë për t’u dobësuar pa u lodhur Ka raste që pavarësisht ushqyerjes së shëndetshme apo aktivitetit fizik, njeriu e ka në dukje të pamundur të humbasë kil
Sot e gjashtë vite më parë, Delinda tregon kush këngëtare shqiptare e mbështeti pa bërë akoma famë Aktorja Delinda Disha 6 vite më parë, atëherë kur do të merrte pjesë për herë të parë në “Portokalli” është mbështetur s
Halili: Unë bëj gjithmonë ndërhyrje, por jam i kujdesshëm dhe vendos stafi Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka qenë dukshëm i entuziazmuar pas fitores kundër Kukësit dhe i ka thurur elozhe loj
3 mitet mbi ushqimin e shëndetshëm që s'duhen besuar më Janë disa ushqime që i kemi ngritur në piedestal dhe disa të tjera të cilave u kemi rënë në qafë kot. Këto 3 mite që ju
Me mjekër dhe i dobësuar, Ermal Meta nuk njihet më (FOTO LAJM) Këngëtari me origjinë shqiptare, por me famë të madhe në Itali dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Meta na ka bërë gj
Dieta që ka dobësuar yjet më të famshëm të showbiz-t në botë Duke qenë se është bërë e njohur vitin e kaluar, nuk ju falet që të mos e dini se çfarë është “dieta e sirtfood”. Pas
Dieta që ka dobësuar yjet më të famshëm të showbiz-t në botë Duke qenë se është bërë e njohur vitin e kaluar, nuk ju falet që të mos e dini se çfarë është “dieta e sirtfood”. Pas
I riu shqiptar me lot në sy: Personi i besuar i prindërve abuzoi me mua Tony Selimi është një shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë së Veriut, i cili po korr sukses në Europë dhe SHBA me konsult
Asnjë fitore në 4 ndeshjet e fundit për Napolin, tifozët vërshëllejnë skuadrën pas ndeshjes Thellohet edhe më tej kriza te Napoli, që mbrëmjen e sotme nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën përballë
PAMJET/ E besuara e Enver Hoxhës, mamaja e ish-ministrit demokrat ishte partizane Ish-kandidati për kryebashkiak të Tiranës, Parid Turdiu ka publikuar një foto, e cila ka mbërritur në inboxin e tij.
Adele ti je? Pas divorcit këngëtarja shfaqet e dobësuar dhe shumë elegante (FOTO LAJM) Adele nuk njihet pas divorcit! Këngëtarja ka humbur aq shumë peshë, saqë në fotot e fundit të publikuara nga “DailyMa
8 arsye pse nuk i duhet besuar Fotoshopit (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Rama nuk do ta dëgjojë vetë vendimin e BE-së, dërgon të besuarit në Bruksel Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi dhe kreu i grupit parlamentar Taulant Balla, janë të dërguarit e kryeministrit Edi Rama të c
Sa vakte duhet të hani në ditë për tu dobësuar? Vaktet e ndërmjetme janë më të dëmshme për shëndetin tuaj, sesa vaktet kryesore me sasi të mëdha, paralajmërojnë kërkues
Shkenca “zbulon” sa duhet të hani për t’u dobësuar, shëndoshur apo ruajtur peshën Rregullat kryesore të një diete janë heqja dorë nga ushqimet e pashëndetshme dhe konsumimi i sasive më të vogla. Një
Plas skandali në Maqedoninë e Veriut, mediat: Të përfshirë dy njerëzit më të besuar të Zaev Mediat slovene sot kanë publikuar një lajm, për të cilin thonë se është skandali i ri që ka përfshirë Maqedoninë e Veriu