999 rezultate për

besonte

Mane: Askush nuk e besonte se do të përmbysnim Barcelonën Mane është rikthyer të flasë për natën magjike në “Anfield” në fillim të këtij muaji në Champions League kundër Barcelon
RRËFIMI/ Si e futi Berisha në kurth Ramën duke i bërë të besonte se do fitonte zgjedhjet Nëse jeta politike e vendit është sot kështu, një pjesë të mirë të fajit e kanë pikërisht marrëveshjet e fshehta Rama-Be
Burri i saj nuk besonte në Zot, familjarët e aktores kosovare porositin vrasjen Lezja, aktorja jona e dashur, së fundi e kthyer fuqishëm në skenë me hitin “Lulja n’saksi”, është ndër artistët më të re
Tërhoqi miliona para për ti parë vetë, nuk besonte se ishte i pasur (VIDEO) Afrikani më i pasur në botë, Aliko Dangote, ka rrëfyer se si njëherë i kishte tërhequr 10 milionë dollarë nga banka vetë
Besonte se kishte blerë "Porsche", por shoferi zbulon detajin shokues (FOTO LAJM) Pronarët e kësaj makine luksoze me shumë siguri do skuqen në fytyrë kur të mësojnë Porsche Cayenne e tyre nuk është aspa
Burg për shqiptarin që synonte sulme terroriste në Australi Një person nga Queensland, Australi, që po planifikonte një sulm vetëvrasës në tokën australiane, është dënuar me 17 vje
Nuk i besonte paranojat deri sa një ditë i erdhi në shtrat bebja e vdekur (VIDEO) Një nënë e dy fëmijëve është e bindur se shpirti i fëmijës së saj të dështuar është duke lëvizur në shtëpi. Pamjet e kam
Salah: Nuk besonte askush tek aftësitë e mija Para se të transferohet në Serie A, Mohamed Salah ishte pjesë e Chelsea të Jose Mourinhos. Por, si shumë lojtarë tjerë,
Heynckes: Askush nuk besonte se Bayerni do të arrinte këtu Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, kujton se askush nuk besonte se skuadra e tij mund të arrijë në gjysmëfinale
Humbi gruan në bast se nuk besonte te përmbysja e United në derbi (FOTO LAJM) Një ngjarje e ☼uditshme ka ndodhur këtë fundjavë në Kenia. Dy miq fundjavën e kaluar nënshkruan një marrëveshje në
Momente që askush nuk do t'i besonte nëse nuk do të kapeshin nga kamera (FOTO LAJM) A keni parë ndonjëherë diçka të pabesueshme dhe që mezi e keni besuar se është e vërtetë? Ne ju sjellim disa fotogra
Nainggolan i lumtur me vendin e parë: Arritëm diçka që as vet nuk e besonim Roma fitoi me rezultat 1-0 për ta mbyllur në krye grupin, mbi Chelsean dhe Atletico Madridin që mbeti jashtë garës. Radj
15-vjeçari shqiptar vjedh makinën: Doja që e dashura të besonte që jam maxhoren Një 15-vjeçar shqiptar është ndaluar nga policia italiane gjatë natës në Montichiari të Breshias në Itali, teksa po drej
“Presidenca e Trump do të dobësonte NATO-n dhe SHBA” “Nëse Donald Trump bëhet president mund të dobësohet roli i NATO-s dhe SHBA-ve.” Kjo është deklarata e bërë nga ish-s
Totti e ledhaton, tifozit të vogël i ikën truri (VIDEO) Një reagim që do ti ndodhte edhe një tifozi më të madh në moshë. Në tunelin që të çon në fushën e "Olimpico"-s kapiteni
Thaçi: Nuk po iu besoja syve çfarë pashë në mes të Beogradit Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi e ka vlerësuar pozitivisht vizitën e Edi Ramës në Serbi dhe qëndrimin që ka mbajtur për
Gerrard sulmon Capellon: Nuk besonte te unë Kapiteni i përfaqësueses së Anglisë Steven Gerrard thumbon Fabio Capellon. Në një intervistë të dhënë mesfushori i Liver