999 rezultate për

besoni

S'do ta besoni, Lori Hoxha u tregon të gjithëve çfarë ka bërë photoshop në pozën e fundit (FOTO LAJM) Thuajse të gjithë përdorim në fotot tona nga pak photoshop apo modifikime të tjera, për t’i bërë fotot më të bukura apo
E besoni apo jo? Ramos humbi dy penallti ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja arriti që në minutën e fundit të ndeshjes të fitoi një pikë ndaj Zvicrës (1 – 1). Mirëpo, ajo që ra në sy isht
Tri arsye pse nuk duhet të besoni në dashuri në shikim të parë Romeo dhe Zhulieta kishin rënë në dashuri në momentin që e kishin parë njëri-tjetrin. Edhe filmi më i popullarizuar n
Bale i gjithi i Tottenham, nuk do ta besoni çmimin 15 milionë euro mund të mjaftojnë, Duket një biznes me leverdi për një lojtar që disa vite më parë u ble nga Reali i Mad
18 foto me ngjashmëri të cilat nuk do t’a besoni se egzistojnë në të vërtetë (FOTO LAJM) Bota është unike, çdo individ njerëzor, kafshë, objekte apo edhe ushqime janë të ndryshme, mirëpo ka raste që bota njerë
Harrojeni "Despacito-n", s'do ta besoni cila këngë "triumfon" në Youtube (VIDEO) Fiksimi jonë i vjetër “Despacito”, i cili u lançua në vitin 2017, ka mbajtur për tre vite me radhë fronin si kënga më e
"I kam debulesë", s'do ta besoni si i këndon Ermal Fejzullahu këngët e jugut (VIDEO) Ermal Fejzullahun jemi mësuar ta dëgjojmë duke kënduar balada, këngë ritimike e ndonjëherë këngë të zonës së veriut, por
Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM) Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me
"COVID-19 është gënjeshtër", njerëzit të gatshëm për të besuar teoritë konspirative Pretendimet se pandemia është një gënjeshtër apo se është nisur qëllimisht, po mbledhin miliona mbështetës në të gjithë
Feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Soni Malaj (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më të kompletuara shqiptare, me një karrierë të gjatë e të suksesshme. Bëhet fjalë për Soni
Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM) Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me
Ndryshimi drastik i Fifit, s'do ta besoni çfarë mase është tani këngëtarja (VIDEO) Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është lakuar gjatë në media e rrjete sociale për faktin që ka
E shihni çdo ditë në ekran, por s'do ta besoni sa vjeç është spikerja shqiptare (FOTO LAJM) Iva Kalemi është spikerja e njohur e cila drejton edicionet e lajmeve në Vizion Plus. Iva është mjaft aktive në Insta
E shihni çdo ditë në ekran, por s'do ta besoni sa vjeç është spikerja shqiptare (FOTO LAJM) Iva Kalemi është spikerja e njohur e cila drejton edicionet e lajmeve në Vizion Plus. Iva është mjaft aktive në Insta
Në garë me Stresin për një gotë birrë, s’do ta besoni çfarë bën Kujtim Gjuzi (VIDEO) Në “Shiko kush luan” në Top Channel, deputeti Kujtim Gjuzi dhe reperi Stresi u bënë pjesë e një prej garave. Ata të d
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Disa personave u merr shumë kohë vendimi për të bërë një tatuazh e
Në serial shfaqen mes luksit, nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Nuk do i besoni syve, por po! Shikoni sa shumë ka ndryshuar Hueyda El Saied (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë ka rënë në sy me kaçurelat e saj, por këtë herë është shfaqur me një look krejtësisht ndryshe. Balerina
Nuk duhet që t’iu besoni shumë, këto janë shenjat më tradhtare të horoskopit Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të l
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber