999 rezultate për

beson

Nuk do ta besoni, Gjermania është ekipi që ka pësuar më shumë gola në Botëror Botërori i Rusisë ka filluar dhe sot është dita e katërt e këtij kompeticioni por a e keni menduar ndonjëherë se kush ës
Tevez: Messi do të fitoj Kupën e Botës në Rusi Carlos Tevez beson se “Rusia 2018” do të jetë “Kupa e Botës e Lionel Messit”, pasi beson se ylli i Barcelonës do ta udhë
Maturantja heq qërpikët fals, partneri i saj nuk i beson syve se çfarë po shihte (VIDEO) Një video qesharake, ku një adoleshente i largon qepallat pas mbrëmjes së maturës – u bë virale fal partnerit të saj, që
Kuriozitete për botën që nuk do i besonit asnjëherë Në Filipine, ka një ishull brenda një liqeni në një ishull brenda një liqeni në një ishull. Duket një formulim i palo
Mos e besoni po deshët por Trejsi Sejdini është shpallur Miss Universe Albania Besojeni ose jo, por gangsterja e Elbasanit, Trejsi Sejdini ka rrëmbyer kurorën e më të bukurës në Shqipëri. Trejsi a
Rivaldo beson se Neymar do të shkëlqej në Kupën e Botës Legjenda e Brazilit Rivaldo thotë se Neymar është në presion dhe duhet të punojë shumë që të fitoj Kupën e Botës ne Braz
Interi hidhet në sulm furishëm për talentin e Seria A Interi është duke kërkuar t’i mposhtë Napolin dhe Juventusin në garë për t’i siguruar shërbimet e talentit italian të Fi
Mos e besoni po deshët por kjo është Rudina Dembacaj mbipeshë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në emisionin "Xing me Ermalin" ishte e ftuar aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj.
Veseli në komunën e Haradinajt: Besoni vetëm te PDK Kadri Veseli ka thënë se Partia Demokratike është adresa e vetme e sigurt politike që mund të realizojë projektet e zhvi
Nuk do ta besoni në çfarë pallati jeton diktatori Kim Jong (FOTO LAJM) Shtëpia e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong dihet se duket përbrenda pas fotografive të publikuara në media. K
Costa beson se Griezmann do të qëndroj tek Atletico Madrid Diego Costa beson se Antoine Griezmann do të qëndroj në kryeqytetin spanjoll “Ai po pushon po mendon çka do të ndodh
Mos e besoni po deshët por kjo këngëtare shqiptare ka punuar pastruese dikur Kur e shohim në ekranet e sotme, nuk të shkon mendja kurr që këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj është një ndër
Nuk do ta besoni se cili klub ka fituar më shumë para në 5 sezonet e fundit në Champions Dominimi në kampionatin italian nuk i mjafton këtij Juventusi. Bardhezinjtë edhe në nivel arkëtimesh vazhdojnë të jenë “
Mohamed Salah beson se do të jetë gati për në Kupën e Botës Ylli i Liverpool, Mohamed Salah beson që ai do të jetë gati për Kupën e Botës pavarësisht se ai u lëndua rënë në finalen
Notat e finales: Real 3-1 Liverpool, nuk do ta besoni vlerësimin për Ronaldon (FOTO LAJM) Si askush më parë Real Madrid për herën e tretë radhazi është shpallur kampion europe. “Whoscored” ka publikuar vlerë
Kujdes, mund t'ju telefonojë Daut Haradinaj por mos i besoni Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka thënë se një person po telefonon në emër të t
Kosova beson se këtë vit do të anëtarësohet në Interpol Veton Elshani, kryesues i grupit punues për anëtarësim në Interpol në Ministrinë e Punëve të Brendshme beson se deri në
Arsene Wenger: Kam refuzuar kaq shumë klube, sa ju nuk mund ta besoni Në mediat britanike e ardhmja e Arsene Wenger si trajner u vu në dyshime, por Wenger synon të mbetet edhe më gjatë si tr
SHBA nuk i beson Erdoganit, trondit Turqinë me këtë vendim Ligjvënësit amerikanë kanë krijuar një ligj që ndalon shitjen e avionëve F-35 Turqisë pasi Ankaraja ka vendosur të blejë
Hoxhallarët dhe priftërinjtë luajnë futboll, nuk do ta besoni kush ishte gjyqtar Rreth 8.000 persona kanë marrë pjesë në festën familjare në fushën e gjelbër të VfL Benrath, në Düsseldorf. Aty u takuan