999 rezultate për

beson

Florjan Binaj publikon foton e sozisë së tij por askush nuk e beson dot Pak minuta më parë, aktori i Portokallisë Florjan Binaj, postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një foto. Në një s
Sa e bukur është toka, pamjet që s'do i besoni dot se janë reale (FOTO LAJM) Ditët e sotme fotoshopi është bërë kaq shumë pjesë e jetës sonë, saqë e kemi shumë të vështirë ta besojmë një fotografi
Daçiç beson në planin ogurzi për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç është shprehur se Serbia ka bërë një kthesë të madhe sa i përket zg
A jeni gati të martoheni? Jepini përgjigje këtyre dy pyetjeve Për të zgjidhur çështje të ndryshme siç është vendimi për të bërë fëmijë apo jo, ku do të jetoni, çfarë jete seksuale pr
Duket si 20, por nuk do ta besoni sa vjeç është kjo grua (FOTO LAJM) Gjithmonë është diskutuar se cili është sekreti i grave dhe vajzave aziatike të cilat duket gjithnjë shumë të reja. K
Besoni tek mrekullitë? Kjo është një e tillë (VIDEO) Djali dy vjeçar u rrëmbye në ujë. Pa pasur frikë nga rryma e ujit, djali qëndronte në mënyrë të qëndrueshme mes rrje
Gasperini i beson Gjimshitit, Atalanta shkatërron Frosinonen Seria A ka mbyllur javën e parë të saj, me sfidën Atalanta-Frosinone, ndonëse duhet thënë se dy takime të kësaj jave u s
Mos e besoni po deshët por kjo pikturë e Britney Spears është shitur 10 mijë dollarë Kush do ta mendonte se Britney Spears një ditë do të ishte një piktore? Ajo është e njohur për hitet e saj të rinisë
"Ronaldo do të rrisë nivelin e Juventusit" Bashkëlojtari i Cristiano Ronaldos në Juventus, Douglas Costa, beson se pesë herë fituesi i “Topit të artë” do ta ngritë
A e besoni dot? Kim Kardashian tregon peshën dhe i lë të gjithë pa fjalë Është një nga femrat me format më të theksuara në botë. Jo rrallë Kim Kardashian ka ‘thyer’ internetin duke u zhveshur.
A e besoni se kjo grua është 42 vjeçe? (FOTO LAJM) Një stiliste nga Tajvani është bërë e famshme në internetit, për shkak të pamjes së saj shumë të re. Sapo e shikoni,
Burg për shqiptarin që synonte sulme terroriste në Australi Një person nga Queensland, Australi, që po planifikonte një sulm vetëvrasës në tokën australiane, është dënuar me 17 vje
Carvajal: Lopetegui nxjerr më të mirën prej lojtarëve Ish trajneri i Spanjës ka një detyrë të vështirën për ta pasuar Zinedine Zidanen, por mbrojtësi Carvajal beson se ai ësh
Një deputet beson se Thaçi po zbaton projektin e Millosheviçit Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda, përmes një postimi në Facebook ka shkruar se copëtimi i Jugosllavisë në vija
S'do t'i besoni çmimet, këto janë tre prostitutat më të shtrenjtë në botë Padyshim janë të paragjykuara deri diku për punën që bëjnë, një pjesë e prostitutave bëjnë një jetë përrallore. Një n
Kukësi beson te kualifikimi, Drita e Shkëndija udhëtojnë për shëtitje Pas barazimit 0-0 në “Loro Boriçi” të Shkodrës, Kukësi do të udhëtojë në Maltë, kudo të luajë mbrëmjen e sotme aktin e d
Pula zbulon fituesin e ndeshjes Suedi-Angli, nuk do e besoni lëvizjen që bën (VIDEO) Tashmë jemi mësuar që të shikojmë, lloje të ndryshme kafshësh që të vendosin dhe parashikojnë ndeshjet e Botërorit.
Nuk besoni në mrekulli? Shikoni këtë video! (VIDEO) Djali dy vjeçar u rrëmbye nga uji. Pa pasur frikë nga rryma e ujit, djali qëndronte në mënyrë të qëndrueshme mes rrjedhj
Gazetarja shqiptare takon Neymarin dhe reagimin e tij s'do t'a besoni (FOTO LAJM) Neymar mbrëmë u kthye në shtëpi, pas humbjes përballë Belgjikës. Për të komentuar ndjeshen, ishte e ftuar në "Top Are
Haradinaj sfidon deputetët: Bllokojeni po mundet 53 milionëshin Kryeministri Ramush Haradinaj ka replikuar ndaj të gjithë shefave të grupeve parlamentare në Kuvend ku iu tha se askush