999 rezultate për

beson

Hoxhallarët dhe priftërinjtë luajnë futboll, nuk do ta besoni kush ishte gjyqtar Rreth 8.000 persona kanë marrë pjesë në festën familjare në fushën e gjelbër të VfL Benrath, në Düsseldorf. Aty u takuan
Nuk do ta besoni, për 3 muaj 700 raste vjedhje në Maqedoni Gjatë tre muajve të fundit MPB ka regjistruar 700 hajdutë me akuzën për veprën penale “vjedhje e rëndë” duke përfshire v
Haradinaj u jep një premtim mjekëve, a i beson kush? Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim pune me ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismaili. Haradina
Veseli ende beson në liberalizimin e vizave Kryetari i PDK'së Kadri Veseli thotë se qytetarët e Kosovës besojnë në vlerat që mishëron Europa dhe ky besim është shpr
UEFA ua beson serbëve finalen e Champions League, përcaktohen arbitrat UEFA ka marrë një vendim surprizë sa i përket katërshes që do të gjykojë finale e Champions League ku do të përballen Re
Vuçiç beson se Rusia dhe Kina do ta ndihmojnë në luftën kundër Kosovës Beogradi llogarit në përkrahjen e Rusisë dhe të Kinës nëse Britania e Madhe, gjatë kryesimit të Këshillit të Sigurimit t
Mane: Liverpool mund të mposht çdo skuadër Sadio Mane beson që Liverpool është njëra “prej skuadrave më të forta në botë” dhe se ata mund ta undin edhe Real Madrid
5 arsyet se pse Roma beson te kualifikimi ndaj Liverpoolit Fjala e vetme që mbizotëron në ambientin verdhekuq sot është: besi! Pas Barcelonës, skuadra e Di Francescos beson te
Tahiri beson se ka luftuar korrupsionin Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri ka thënë se delegacioni teknik i Bashkimit Evropian, që viziton këtë javë Kosovën,
Di Francesco shpjegon se si ekipi i tij mund të shkojë nëfinale Roma e di se ka nevojë për një tjetër mrekulli si kundër Barcelonës për t’u kualifikuar ndaj një Liverpooli që këtë sezo
Schick beson se Roma do ta përsërisë të njëjtën ndeshjes si me Barcelonën Patrik Schick beson se Roma ka mundësi të përsëritë triumfin historik kundër Barcelonës dhe të shënojë tri gola të mërku
Bartomeu beson se Neymar do i bashkohet Realit të Madridit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është i gatshëm ta rikthejë Neymarit, vetëm e vetëm që ai mos përfundojë
Mjaft folët për liberalizimin e vizave, populli ka kohë që nuk ju beson Koment nga Ervin Shkulaku Po kalojnë vitë të tëra që ministrat e PDK-së me liderët e tyre e që tashmë ka fillu
Monchi beson tek mrekullitë: Mund të përsërisim atë që bëm kundër Barcelonës Presidenti i Romës, Monchi thotë se mund të përsërisin atë që bën kundër Barcelonës nëse duan të shkojnë në finalen e Ch
Detajet, hetuesia beson se telefoni ndryshon rrjedhën e vdekjes së aktorit Po vazhdojnë hetimet për vdekjen e aktorit të ri në moshë Art Kurti. Mësohet se autopsia është bërë ditën e sotme. Nd
Asgjë nuk ka mbaruar, Florenzi beson tek përmbysja e madhe Duhet të rpesim për një ndeshje të dytë Roma - Barcelona të cilën mesfushori Alessandro Florenzi mendon se do të ndodhë.
I gjithë qyteti në delir, në çdo vend shkruhet “Napoli beson” (FOTO LAJM) Ditën pas ndeshjes me Napolin i gjithë qyteti duket i entuziazmuar dhe ata besojnë tek titulli kampion. I gjithë qyt
Emery: Wenger mund të marrë drejtimin e PSG Unai Emery beson se Arsene Wenger mund të bëhet trajner i Paris Saint-Germainit në të ardhmen. Siç raporton Goal.com,
Salah: Nuk besonte askush tek aftësitë e mija Para se të transferohet në Serie A, Mohamed Salah ishte pjesë e Chelsea të Jose Mourinhos. Por, si shumë lojtarë tjerë,
Simeone beson se Griezmann do të qëndroj tek Atletico Madrid Sulmuesi Antoine Griezman vazhdimisht është përfolur se do të largohet nga Atletico Madrid. Por, trajneri i "Los Colc