999 rezultate për

beson

Rama "bën gati" funeralin e tij, kujt ia beson fjalimin e fundit (VIDEO) Gjatë një aktiviteti të zhvilluar në ambientet e sallës COD në kryeministri, Edi Rama i ka çuditur të gjithë me fjalimin
KOSOVA NUK LESHON/ Muriqi i pret penalltinë Kane-t, ai nuk u beson syve (VIDEO) Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatj
S'do i besoni syve, Loredana martohet me një vajzë pas ndarjes me Mozzik? (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në media thuhet se Loredana dhe Mozzik po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre. Prej kohësh ata
Në serial shfaqen mes luksit, por nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Mos e besoni po deshët, gruaja lind binjakë në moshën 74-vjeçare (FOTO LAJM) Një grua 74-vjeçare ngeli shtatzënë nëpërmjet procedurës së fertilizimit in vitro dhe mori titullin e nënën më të vjetër
Nuk do e besoni: Ky person përdor dronin për të depiluar këmbëve (VIDEO) Përbërësit të cilët personi në fjalë do përdorë për largimin e qimeve të këmbës janë dylli dhe droni. Në një video të
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz
Oriola Marashi publikon fotot e rralla, Zajmina nuk u beson syve dhe ka diçka për ti thënë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej modeleve më të mukura dhe më të komentuara në Shqipëri dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka
Si të dobësoni këmbët dhe krahët Tonike, të forta dhe të trajnuara… këto janë karakteristikat e këmbëve dhe të krahëve që do të donte çdo femër. Por nëse
Mos e besoni po deshët, por Arbenita është bërë imazhi zyrtar i markës së njohur botërore (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publik
A e besoni se ky "barkmadh" dikur na magjepsi të gjithë në fushë? (FOTO LAJM) Ronaldo Lius Nazariu de Lima është shpallur tre herë nga FIFA si futbollisti më i mirë i vitit në kohën kur shkelqente,
Kafshët e rralla që nuk do ta besonit se ekzistojnë (FOTO LAJM) Sipas shkencëtarëve, planeti ynë është shtëpia e rreth 8.7 milion specieve bimore dhe shtazore ndërsa 86% e specieve të
Çifti zbulon thesarin në oborrin e shtëpisë, nuk do ta besoni çfarë bëjnë më pas Matthew Emanuel dhe e shoqja Maria Colonna, për shumë vite me radhë nuk i kishin kushtuar rëndësi një kutie metalike që
Nuk do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Hygerta Sako, moderatorja ndihet 24 (FOTO LAJM) Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri. Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në
Duke bërë banjë në llixhat e Elbasanit nuk do ta besoni çfarë ka gjetur ky qytetar Një qytetar nga Elbasani është habitur teksa ishte duke bërë banjë në gropat e llixhës dhe ajo që ka gjetur e ka lënë me
11-shja më e shtrenjtë në botë, nuk do ta besoni sa kushton (FOTO LAJM) Çmimet e futbollistëve në tregun e sotëm janë rritur në mënyrë enorme. Për një lojtar cilësor klubet duhet të paguajn
Owen parashikon fituesin e Premier League Michael Owen beson se Manchester City do të triumfojë edhe në edicionin e ardhshëm në Premierligë, transmeton zeri.info
Thoni më shpesh "ne" apo "unë" në një lidhje? Nuk do t’a besoni se çfarë tregon për mardhënien tuaj E keni parasysh atë çiftin bezdisës që në çdo fjali thotë “ne”? “Ne na pëlqen ky gatim.” “ Do donim të vinim, por nuk mu
Shembin shtëpinë e gjyshit për të kërkuar thesar, nuk do ta besoni çfarë gjetën Kërkuan thesar, por gjetën një gjë që nuk i përafrohet fare pasurisë. Mundin e gjyshit për një shtëpi e hodhën në erë
Albana Osmani feston "nxehtë" ditëlindjen, nuk do ta besoni kurrë moshën e moderatores (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Albana Osmani e ka djegur rrjetin ditën e sotme me një foto ku ka pozuar me bikini, duke i njoftuar