999 rezultate për

beson

"COVID-19 është gënjeshtër", njerëzit të gatshëm për të besuar teoritë konspirative Pretendimet se pandemia është një gënjeshtër apo se është nisur qëllimisht, po mbledhin miliona mbështetës në të gjithë
Owen flet për Cavanin, beson se do të ketë sukses te Man.United Cavani bëri disa minuta me fanellën e Manchester United, në ndeshjen kundër Chelsea, ku ‘Djajtë e Kuq’ luajtën baras.
Feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Soni Malaj (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më të kompletuara shqiptare, me një karrierë të gjatë e të suksesshme. Bëhet fjalë për Soni
Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM) Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me
Ndryshimi drastik i Fifit, s'do ta besoni çfarë mase është tani këngëtarja (VIDEO) Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është lakuar gjatë në media e rrjete sociale për faktin që ka
Nuk e besonte, Covid-19 i merr jetën influencuesit në moshën 33-vjeçare (FOTO LAJM) Modeli dhe influencuesi ukrainas, Dmitriy Stuzhuk, që nuk besonte në ekzistencën e Covid-19 ka ndërruar jetën në moshën
Nuk besonte se COVID-19 ekziston, vdes modeli i njohur (FOTO LAJM) Një model i njohur në Instagram, ka humbur jetën në moshën 33-vjeçare, pasi u infektua me Covid gjatë një udhëtimi në Tu
E shihni çdo ditë në ekran, por s'do ta besoni sa vjeç është spikerja shqiptare (FOTO LAJM) Iva Kalemi është spikerja e njohur e cila drejton edicionet e lajmeve në Vizion Plus. Iva është mjaft aktive në Insta
E shihni çdo ditë në ekran, por s'do ta besoni sa vjeç është spikerja shqiptare (FOTO LAJM) Iva Kalemi është spikerja e njohur e cila drejton edicionet e lajmeve në Vizion Plus. Iva është mjaft aktive në Insta
Në garë me Stresin për një gotë birrë, s’do ta besoni çfarë bën Kujtim Gjuzi (VIDEO) Në “Shiko kush luan” në Top Channel, deputeti Kujtim Gjuzi dhe reperi Stresi u bënë pjesë e një prej garave. Ata të d
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Disa personave u merr shumë kohë vendimi për të bërë një tatuazh e
Briseida Shehaj zyrtarisht pjesë e LSI, Kryemadhi i beson postin e rëndësishëm Ish-drejtoresha e tatimeve, Briseida Shehaj tashmë është pjesë e LSI. Pas kritikave të ashpra të saj ndaj PS, dhe ish
Në serial shfaqen mes luksit, nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Hoti: SHBA i beson popullit të Kosovës më shumë se politikanëve Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, tha sonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës më shumë besojnë në po
Nuk do i besoni syve, por po! Shikoni sa shumë ka ndryshuar Hueyda El Saied (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë ka rënë në sy me kaçurelat e saj, por këtë herë është shfaqur me një look krejtësisht ndryshe. Balerina
Nuk duhet që t’iu besoni shumë, këto janë shenjat më tradhtare të horoskopit Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të l
Barcelona beson te Fati, refuzon ofertën e majme nga gjigandët e Premier League Barcelona beson shumë te Ansu Fati dhe për talentin e saj i cili pak ditë më parë u bë pjesë zyrtare e skuadrës së parë,
Zuri vendin e Koeman, De Boer beson se Holanda aktuale është më e mirë sesa ajo e 2010-ës Frank De Boer nuk ka kursyer lëvdatat për skuadrën kombëtare të Holandës. De Boer është emëruar si kryetrajner i Hola
Gjyshja më joshëse në botë feston ditëlindjen, askush se beson moshën (FOTO LAJM) Gina Stewart është cilësuar si "gjyshja më seksi në botë". Gina ka festuar sot 50-vjetorin e lindjes, me fansat që th
Tjetër vendim nga Koeman, mbrojtësi huazohet në Greqi Klubi i Barcelonës po vazhdon të largoj disa futbollist që nuk bëjnë në planet e trajnerit, Roland Koeman. Siç raport