999 rezultate për

besojne

Mundën Barcelonën, lojtarët e Atl Madrid nuk u besojnë syve Futbollistët e Atletikos së Madridit u habitën nga Barcelona, por për keq. Kurrë më parë nuk ishin ndier kaq superio
Një krijesë e çuditshme del nga barku i deles, banorët nuk u bësojnë syve Banorët e qytezës Alasehir të Turqisë nuk i kanë besuar syve kur kanë parë lindjen e një krijese të çuditshme nga barku
"Ai që s'beson në Covid-19 është po aq i mençur sa ata që besojnë se Toka është e rrafshët" Paulo Dybala tha se ata që mohojnë ekzistencën e virusit korona "janë intelektualisht të njëjtë me ata që pretendojnë se
Sondazhi nxjerr zbuluar Trump, njerëzit nuk i besojnë më Sondazhi i fundit i kryer nga Fox Neës, tregon se votuesit amerikanë e kanë humbur besimin e tyre ndaj presidenti Donald
Afërdita pozon në muajin e pestë të shtatzënisë, ndjekësit nuk u besojnë syve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël. Ajo zbuloi gjithashtu edhe g
Nuk është uji me limon, këto janë lëngjet që të dobësojnë më shumë Uji me limon është sugjeruar si pija ideale për dikë që dëshiron të humbasë peshë, edhe realisht ka efekte nëse konsumoh
Gjendet raca më e rrallë e qenve për herë të parë pas 50 vjetësh Raca e qenve e njohur si "qentë e këndimit" nga Guineja e Re është parë përsëri në malet e Indonezisë pasi besohej se is
U kthye në zyrë, Hoti: Shqetësuese, ka akoma qytetarë që nuk besojnë se virusi ekziston Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, pas shërimit nga koronavirusi është kthyer sot në zyrën e tij. Ai me anë të nj
Trump vazhdon si pa të keq reklamimin e ilaçit kundër COVID-19: Unë kam besim Presidenti amerikan Donald Trump përsëri foli për të mirat e ilaçit kundër malarjes hidroksiklorinë për pacientët me COV
Mjekja shpjegon dallimin mes virozave të stinës dhe COVID-19: Shqiptarët nuk e besojnë Shpesh njerëzit ngatërrohen dhe gabimisht mendojnë se mund të jenë prekur nga koronavirusi. Dallimin mes simptomave t
Mumifikoi me duart e saj të bijën, zbardhet misteri i uthullës dhe vajit Ngjarja e rëndë ka tronditur jo vetëm Tiranën por mbarë opinionin shqiptar ku deri më tani thuhet se nënë e bijë u sakri
Enkel Demi: Rreziku që vjen nga ritualizmi pa njohur fenë Gazetari dhe moderatori i emisionit “ABC-ja e Mëngjesit”, Enkel Demi shprehet se duhet të jemi të kujdesshëm në lidhje
5 ushqime të përditshme që dobësojnë imunitetin Gjumi i mirë, aktiviteti fizik dhe ushqyerja e shëndetshme janë tre shtyllat kryesore të sistemit imunitar i cili është
5 ushqime të përditshme që dobësojnë imunitetin Gjumi i mirë, aktiviteti fizik dhe ushqyerja e shëndetshme janë tre shtyllat kryesore të sistemit imunitar, i cili është
Pak e besojnë se është gjyshe, kjo grua i bën gjithë njerëzit të kthejnë kokën (FOTO LAJM) Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të r
Studim: 40% e njerëzve në Angli besojnë se Kina e krijoi qëllimshëm koronavirusin Dyzet përqind e njerëzve në Angli besojnë se Kina mund të ketë krijuar qëllimisht koronavirusin si një armë bio për të s
"Rreze dielli në tarracë", fansat nuk besojnë se Marina Vjollca është në shtëpi (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca është treguar shumë aktive në rrjete sociale gjatë kësaj kohe. B
Epidemiologu në Maqedoni: Ato që nuk e besojnë coronavirusin le të shkojnë në Klinikën Infektive të shohin se si humbet jeta (VIDEO) Epidemiologu Dragan Danillovska në itnervistë për TV24 ju bëri thirrje atyre personave që nuk besojnë coronavirusin të s
A ndikojnë sapunët antibakterialë në dobësimin e imunitetit Një mjeke paralajmëron se përbërësit në disa sapunë antibakterialë mund të dobësojnë sistemin tuaj imunitar. Një mjek
Ekspertët besojnë se 6 ilaçe trajtojnë koronavirusin Spitalet në të gjithë botën po vuajnë me numrin e madh të pacientëve të infektuar me koronavirus dhe po eskperimentojnë