999 rezultate për

besojĂ

Nëna me 7 jetimë bëhet me shtëpi të re: Nuk e besoja kur më thanë (VIDEO) Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në News24, ka risjellë historinë e familjes Muça më 7 jetimë në Elbasan. Pranvera M
Morata: Nuk e besoja që Ronaldo po transferohej te Reali Ish sulmuesi i Juventusit, Alvaro Morata ka pranuar se ai “nuk beson” që Cristiano Ronaldo do ti bashkohet ish klubit, d
Rrëfehet Grezda: Nuk po e besoja kur më telefonoi Gerrard Talenti i Kombëtares, Eros Greza, i cili u transferua së fundmi te Glasgow Rangers i Stiven Gerrard ishte i ftuar në emi
Kasumi i përgjigjet Haradinajt: Nuk e besoja që i kishe thënë ato fjalë Pas gjashtë ditësh kërkim për trupat e dy policëve të zhdukur në lumin Lepenc, Malësor Dashit dhe Armend Trenas, sot ësh
Ish sulmuesi i Realit: Nuk e besoja që po luaja me Raulin, Kakan dhe Ronaldon Ish sulmuesi i Realit, Joselu Mato aktualisht lojtar i Newcastle United dhe ka dhënë një intervistë të shkurtër për Dail
Besojani zgjidhjen qytetarëve, jo despotëve Nga Jakup Krasniqi - Duke i përcjellë zhvillimet politike me goxha paanësi (pasi nuk kam asnjë aspiratë personale për pë
Will.i.am: Rita Ora si Stella McCartney (FOTO LAJM) Këngëtari i Black Eyed Peas, Will.i.am, beson se kolegia e tij e re në jurinë e “The Voice of UK”, Rita Ora do të bëhet
Thaçi: Nuk po iu besoja syve çfarë pashë në mes të Beogradit Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi e ka vlerësuar pozitivisht vizitën e Edi Ramës në Serbi dhe qëndrimin që ka mbajtur për
Thaçi: Besoja në pafajësinë e Limajt Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi ka përshëndetur vendimin e gjykatës për lirimin e Fatmir Limaj dhe bashkëluftëtarëve
Morosini, Balotelli: Nuk arrita ta besoja Sulmuesi i Manchester City, Mario Balotelli ka thënë se është shokuar me lajmin e vdekjes së lojtarit të Livorno dhe sho