999 rezultate për

besoj

Artisti i madh shqiptar përlotet në studio: Nuk besoj se pensionin e japin pas vdekjes Prej 8 vitesh “Mjeshtër i Madh”, autori i qindra teksteve muzikore dhe jo vetëm, Jorgo Papingji ende nuk e ka marrë pens
Hysaj i dëmtuar flet nga stadiumi: Do të fitojmë, gati për ndeshjet e nëntorit Elseid Hysaj nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen, por ka zbritur në fushë për të ndihmuar ekipin. Ai para sdës për RTS
Kurti: Nesër do të takohem me opozitën, nuk do të jem arrogant Kandidati për kryeministër nga VV-ja Albin Kurti, në emisionin Opinion me Blendi Fevziun ka folur për koalicionin me Lid
Ernest Gjoka te Shkëndija e Tetovës, pritet zyrtarizimi Pas më tepër se një muaji nën drejtimin e trajnerit të përkohshëm Erhan Selimi, drejtuesit e Shkëndijës së Tetovës duket
Një krijesë gjigande del në bregdetin e Vlorës, banorët nuk i besojnë syve (FOTO LAJM) Është gjetur e ngordhur mëngjesin e sotëm në zonën e Plazhit të vjetër në Vlorë një breshkë deti gjigande. Breshka, e
Besojeni ose jo, por kaq shitet një pikturë e Ramës në Berlin (FOTO LAJM) Faqja “News Artnet” ka publikuar një listë me pikturat e edicionit “art berlin”, të cilat mund të blihen për një shifër
Jep dorëheqjen Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PD Është dorëhur nga posti i Sekretarit të Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike Gert Bogdani. Bogdani ka njoft
UFO-t ekzistojë, ku dyshohet se i fsheh Amerika (FOTO LAJM) Tre të katërtat e qytetarëve amerikanë besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve. 33% e të intervistuarve thonë se alien
Mavraj: Ndaj Francës gati për luftë Mërgim Mavraj beson për një rezultatin pozitiv në përballjen ndaj Francës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020. N
Bare: Trajnerit ia kthej besimin në fushë, Sadiku do japë maksimumin te Malaga Në prag të takimit për kualifikueset e Euro 2020 ndaj Francës, në konferencë për shtyp, mesfushori i Kombëtares Keidi Ba
Haradinaj thumbon Veselin: Kush ta luftojë korrupsionin? Ata janë frikacakë e servilë (VIDEO) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka lëshuar akuza ndaj kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.
Disa mite rreth dashurisë që njerëzit ende i besojnë Mitet janë padyshim shumë vështirë për t’i zhdukur. Ne zakonisht besojmë në gjëra që nuk kanë asnjë lloj fakti
Vangjeli: Nuk e kam tradhtuar Skënderbeun Kristi Vangjeli e ka cilësuar një hap të rëndësishëm për karrierën e tij kalimin te Tirana. Pak para se të prezantohe
Besojeni ose jo, kjo është shuma marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë në dasma Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës. Ata janë të ftuar n
Zidane: Gjithçka po ndryshon, unë i besoj Bale Sezoni i fundit në Madrid ka qenë një makth për Gareth Bale. Me ardhjen e teknikut Zinedine Zidane situata për Uellsiani
DioGuardi: Marrëveshjen e Ohrit mos e keni hedhur në plehra? Për Marrëveshjen e Ohrit ka dhënë deklarate të ndryshem politikanë vendor e të huaj, por Ish-kongresisti amerikan, dhe k
Takaj: Besojmë te drejtësia, nuk e lëmë Korçën pa futboll Ditën e djeshme, nëpërmjet një konference të jashtëzakonshme për shtyp, presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj foli për p
Nëna me 7 jetimë bëhet me shtëpi të re: Nuk e besoja kur më thanë (VIDEO) Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në News24, ka risjellë historinë e familjes Muça më 7 jetimë në Elbasan. Pranvera M
A do largohet "Xing-u" nga Klani, Ermal Mamaqi flet për herë të parë Moderatori dhe njëkohësisht humoristi i njohur Ermal Mamaqi kohët e fundit është përfolur shpesh në media se mund të lër
Çfarë i bënë njësoj Bes Kallakun dhe Irina Shayk? As që ju shkon mendja (FOTO LAJM) Është një nga modelet më të komentuara në media, Irna Shayk së fundmi bëri bujë të madhe pas ndarjes të Bradley Cooper.