999 rezultate për

besohet

A e keni dëgjuar ndonjëherë historinë e Shën Valentinit? 14 shkurti njihet si Dita e të Dashuruarve, ku përveç dashurisë këtë ditë e bëjnë të veçantë edhe dhuratat që partnerët
Bale shpiku dëmtimin? E vështirë që të besohet, Murinjo plas të vërtetën Gareth Bale duket se e ka mbyllur me futbollin e luajtur, pavarësisht se nuk i ka varur ende këpucët në gozhdë. Nëse
25-vjeçarja humb jetën pas sulmit nga qeni i përkëdhelur i familjes Një 25-vjeçare vdiq pasi besohet se ishte sulmuar për vdekje nga qeni i përkëdhelur i familjes së saj. Gruaja besohet
Londra u karantinua, VIP-at largohen drejt Dubait Modele, VIP-a të mediave sociale dhe yje të ‘reality TV’ të Britanisë kanë zgjedhur të qëndrojnë në pishinat e Dubait e
S'do ju besohet, mësoni sa vjeç bën sot Robert Berisha (FOTO LAJM) Një nga djemtë më të komentuar në shoëbizin shqiptar, Robert Berisha, feston sot ditëlindjen. E besoni apo jo këngëtari
E vrau babai, rrjeti në lot për Albert Krasniqin Ekzekutimi i biznesmenit dhe menaxherit të grupit të famshëm “Babastars”, Albert Krasniqi ka nxitur shumë reagime nga em
Covid-19 i merr jetën Kujtim Prodanit, Elton Dedës nuk i besohet: Do të pres për një birrë (FOTO LAJM) Ditë zie për artin shqiptar. Kantautori i njohur, Kujtim Prodani, ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi ishte i infektuar
Mbani shënime! Ushqimet e natës së Vitit të Ri që besohet se sjellin fat Nata e madhe e ndërrimit të viteve në traditën e saj ka një tryezë me një shumëllojshmëri ushqimesh, por vetëm disa prej
Madhështore, shtëpia e Cardi B është një përrallë Krishtlindjesh (FOTO&VIDEO) Është e pritshme që të famshmit ta teprojnë me zbukurimet e shtëpisë për festa, por "dekori i vitit" për këtë vit mund t
Kush është bjondja bukuroshe që do i besohet posti i rëndësishëm pranë Lleshajt Pas dorëheqjes së sekretarit të përgjithshëm të ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca, mësohet se funksioni i tij po kr
Një objekt misterioz gjendet në tokën shqiptare, arkeologët: S’po e besojmë dot Në zonën e Kaçanikut është zbuluar një objekt, i cili besohet të jetë qindra vite i vjetër. Banorët e kësaj zone nuk
Finalja e Europa League i besohet gjyqtarëve holandez UEFA ka njoftuar se Danny Makkelie nga Holanda do të gjykojë në finalen Ligës së Evropës për sezonin 2019/2020 mes Sevil
Enca shtatzanë? S'do ju besohet me kë e ngatërruan këngëtaren (FOTO LAJM) I gjithë rrjeti po zien nga lajmi se Nicki Minaj është shtatzënë për herë të parë, pasi vetë reperja ndau lajmin e mreku
Mjekja: Kolegët nuk e besonin COVID-19, virusi nuk po dobësohet në verë "Besoj se popullata e ka perceptuar gabim mbarimin e COVID, madje ka pasur edhe njerëz skeptikë që nuk ekziston COVID, u
Ori Nebiaj me detyrë të re, moderatores i besohet një tjetër pozicion në televizion (FOTO LAJM) Tashmë prej tre vitesh, çdo sezon vere “Top Channel” rikthen në ekran emisionin “Pushime on top”. Ky format i është
Arsenali e ka gati zëvendësuesin në rast largimi të Aubameyang Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit, Aubameyang lidhet me një largim të mundshëm gjati afatit kalimtar të verës me dy skua
Plot 7 vite nga pensionimi, flet Beckham: Nuk më besohet, më mungon futbolli Beckham ka regjistruar edhe vitin e tij të shtatë si i pensionuar nga futbolli, por dashuria e tij për këtë sport nuk po
Pija me të cilën dobësohet Melania Trump: Zvogëlon apetitin, dëshirën për ëmbëlsira dhe përshpejton humbjen e peshës Melania ka zbuluar një truk të vogël, me të cilin e mban perfekt linjën e saj të trupit. Edhe pse Melania kujdeset pë
Rrjeti forcon misterin, personi që doli në publik nuk ishte Kim jong-Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un është i parashikueshëm, aq sa ka bërë lëmsh të gjithë botën. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar pamje,
Newcastle i frikshëm me Griezmann dhe Coutinho, stoli i besohet Pochettinos Blerja e klubit të Premier League-s, Newcastle United, për 300 milionë stërlina nga një konsorcium i mbështetur nga Arab