999 rezultate për

besnik

Nuk i keni hasur më parë, detajet që e bënë të veçantë dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Jonid Vokshi dhe Besnik Krapi kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Të gjithë titujt e mediave
Të gjithë kurioz, shihni si u veshën të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Jonida dhe Besniku kanë kurorëzuar ditën e djeshme dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit të organizuar
Me fustan princeshash, kërcimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO) Pas ceremonisë së martesës që u mbajt buzë detit, në prani të miqve dhe familjarëve, Jonida Vokshi dhe Besnik Kraja viju
Ceremoni në bregdet, Jonida dhe Besniku kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në mart
Drini Zeqo partner besnik, kapet "mat" me të njëjtën vajzë edhe pas një viti (FOTO LAJM) Ai është djali simpatik, i cili ka shumë vite që na bën shoqëri mbrëmjeve, teksa lexon lajmet në edicionin qendror në Tv
Nuk është Renee, një personazh publik është "urë lidhëse" mes Robertit dhe Norës (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik, të cilët para pak ditëve i dhanë fund martesës
Vetëm një ditë larg dasmës, zbulohet resorti luksoz ku do martohen Jonida dhe Besniku (FOTO LAJM) Ditën e nesërme, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, do të kurorëzojnë me martesë dashu
Pak ditë para dasmës, Besnik Krapi i bën dedikimin e veçantë Jonidës (FOTO LAJM) Që kur lidhjen e tyre e bënë publike, Jonida dhe Besniku janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun dhe das
Më besnikët, këto 3 shenja horoskopi nuk i tradhtojnë kurrë gratë Jo të gjithë ne themi “të dua” në të njëjtën mënyrë. Disa njerëz thonë më parë, të tjerë më vonë. Ndërsa dikush drid
Pushimet luksoze të prindërve të Rita Orës (FOTO LAJM) Nëna dhe babai i Rita Orës kanë shkuar në pushime. Vera dhe Besnik kanë publikuar disa imazhe nga atje, shkruan Indek
Të lumtë babi Besi, dhurata për Ajkën i kushtoi një "grusht" me para (FOTO LAJM) Çdo gjë perfekte, që nga organizimi e deri te veshjet, ditëlindja e Ajkës ishte e mrekullueshme në detaje. Ajka e vog
Festa e SHBA, Lulzim Basha mbërrin bashkë me Besnik Mustafaj Ambasada amerikane në Tiranë kremton Festën Kombëtare të Amerikës. Kreu i opozitës Lulzim Basha është parë të mbërrij
Reperi shqiptar feston ditëlindjen, ankohet se nuk po merr shumë urime (FOTO LAJM) Rep-artisti i njohur shqiptar, Besnik Canolli i njohur si 2Po2 sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i dashur për p
Si po ia hap gropën Erion Veliaj-Edi Ramës përmes besnikëve të tij në media dhe politikë Deklarata e djeshme në "Top Talk" e Ervin Bushatit duke e projektuar Veliajn kryeministër të vend të Ramës u mbulua nga
Jonida Vokshi dasmë VIP në shtator, çifti në kontradita për vendbanimin si të martuar (FOTO LAJM) Jonida Vokshi ka thyer një tabu në televizionet shqiptare, duke ftuar të fejuarin Besnik Krapi në emisionin e saj, ku e
Pas dilemës së vështirë, Jonida Vokshi drejt martesës (FOTO LAJM) Jonida Vokshi ka dhënë lajmin e madh si rrufeja në qiell të pastër, se së shpejti do të martohet. Aktorja dhe moderatorj
Arbenita bën dedikim special për Feron: Besnikëria është e rrallë (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të rreja të Showbizit. Shpesh ata postojnë foto në krahët e njëri-tjetrit dhe s
Arrestohet ish-kreu i Komunës së Kasharit, Besnik Fuçia Ish-kreu i Komunës së Kasharit, Besnik Fuçia është arrestuar së bashku me 5 persona të tjerë. Ish-zyrtari akuzohet p
Plas në Turqi, ish-kryeministri besnik del kundër Erdoganit Teksa partia e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan vazhdon të vuajë për humbjet politike e ekonomike pasi nuk arriti t
Juve, festës së titullit i bashkohen edhe partneret e lojtarëve (FOTO LAJM) Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe