999 rezultate për

besit

Ederson si Alisson, pret një supergjuajtje (VIDEO) Pas elozheve per Alisson për pritjen fantastike ndaj Napolit mbrëmjen e së martës, rivali i tij te Brazili Ederson, i ci
Ija e Besit mbështet studentët, u jep një mesazh të fortë (VIDEO) Protesta e studentëve po merr përmasa të mëdha. Në mbështetje të tyre kanë dalë shumë personazhe të njohur të ekrane
Fotoja e Besit përfundon meme në rrjet, por aktori e nisi lojën vetë Bes Kallaku postoi një foto në llogarinë e tij të Instagram-it dhe pozën e marrë e shpjegoi përmes një krahasimi që e nd
Publikoi fotot më të bukura, Xhensila bën urimin përlotës për ditëlindjen e Besit Ditën e sotme, Bes Kallaku feston ditëlindjen, dhe për këtë, Xhe nsila ka vendosur që t'i bëjë një urim mahnitës. Tek
Allegri tregon dobësitë e Juves Trajneri i skuadrës së Juventusit, Massimiliano Allegri ka treguar dobësitë e bardhezinjve dhe arsyen përse i pësojnë go
Tregoi të fshehtat e shtatzanisë, Xhensila i kthehet publikisht Besit Besi ka treguar pak ditë më parë se ka vuajtur shumë gjatë shtatzanisë së Xhensilës. "Më ka ndodhur vetem mua apo të
Zbulohet emisioni i Erionit, Besit dhe Olsit Ky sezon u karakterizua nga ndryshime të mëdha dhe lëvizje të bujshme të personazheve nga një televizion shqiptar në një
Motra publikon foto me të ëmën, komenti i Besit shkrin rrjetin Edhe kur dedikimet janë serioze, Besi nuk mund të mos bëjë pak shaka. Ana Kallaku moderatorja e njohur është motra e
Ja se sa ka kushtuar karroca e vajzës së Besit dhe Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kane shume pak qe jane bere prinder. Gezimi i tyre sigurisht eshte i pafund por edhe f
Për herë të parë, publikohet fotoja e parë e Besit me vajzën (FOTO LAJM) Dy javë më parë çifti shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.
Shëtitja e parë më Ajkën, Xhensila publikon foton e Besit Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jet
Vazhdon "lufta" mes Besit e Ermalit: Fotoja e fundit do t'ju shkrijë së qeshuri Ditët e fundit Ermal Mamaqi ka udhëtuar bashkë me miqtë e tij dhe bashkëshorten drejt Francës. Ata patën rastin për
Brenda vilës së Besit dhe Xhensilës, Ajkës i bëhet pritja madhështore (FOTO LAJM) Pak ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. K
Motra e Bes Kallakut tha diçka për Ajkën dhe rrjeti shpërtheu në humor Javën e kaluar çifti shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë për herë të parë prindër. Xhen
Aktori i njohur i humorit zbulon kujt i ngjan Ajka, Xhensilës apo Besit (FOTO LAJM) Dy ditë më parë i erdhi fundit pritjes së ëmbël për Xhensila Myrtezajin dhe sollin në jetë vogëlushen Ajka. Pjesë e
Greta Koçi i bën dhuratën e bukur Ajkës, vajzës së Xhensilës dhe Besit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlu
Prindër për herë të parë, zbulohet emri i vajzës së Besit e Xhensilës Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vo
Grekët marrin këngën e Besit: Ky është versioni greqisht i "Skifterja e zemrës sime" Besi dhe Xhensila i kushtuan njeri-tjetrit nga një këngë ditën e dasmës. Të dyja ato u bënë hit, por duket se ajo e B
BE- Shqipëri, fituesit dhe humbësit e 28 qershorit! nga Lutfi Dervishi - 48 orë para ende askush nuk mund të thotë me siguri se cili do të jetë vendimi i Këshillit Euro
Luks dhe elegancë, njihuni me vilën e shtrenjtë të Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë peri