999 rezultate për

besimin

"Manjaku" Bartome, përdor pandeminë për ta shmangur votëbesimin "SPORT" ka pasur qasje në letrën që Josep Maria Bartomeu, president i Barcelonës, i dërgoi dje presidentit të përkohshëm
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
Koeman fiton "betejën" , ka besimin e lojtarëve Ronald Koeman ka fituar betejën e parë dhe ndoshta më kryesoren te skuadra e Barcelonës. Tekniku holandez, Ronald Koe
Eduart Ndocaj rrëfehet per dobësimin drastik: Tani mund të lidh këpucët (FOTO LAJM) Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Shqiptarët masakrojnë me komente Ramën pas vdekjes së 10-vjeçarit: Haram e paç besimin e votën! (FOTO LAJM) Kryemininistri Edi Rama ka habitur ndjekësit e tij në Facebook me postimin e fundit në lidhje me një paradë të organizua
HOROSKOPI/ Mos e humbni besimin në dashuri, e premtja do t'ju sjellë fat Dashi Kjo ditë mund të jetë vërtetë e bukur, nëse keni njeriun e duhur në krahë. Ndonjë problem mund të hasni me të l
Kandidat për president, Haradinaj: E konsideroj përgjegjësi dhe nder Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë sot publike pretendimet për president të Kosovës. Ai këtë e ka b
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, H
Barazohet rezultati mes Manchester City-t dhe Real Madridit (VIDEO) Real Madridi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Manchester City-t duke rikthyer edhe njëherë besimin në skuadër.
Ish-demokratja e flaktë ia thotë hapur Bashës: Ma ke tradhtuar besimin! Ish-kryetarja e AMA-s dhe njëkohësisht ish mbështetësja e Lulzim Bashës deri në vitin 2017, Endira Bushati, ka folur rr
Humb besimin e klubit, Setien nuk e ka të gjatë te Barcelona Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, duket se nuk do të jetë në krye të stolit katalan për sezonin e ardhshëm. Sipas
Sanchez flet hapur: Prej Mourinhos humba besimin Në vitet e para të dekadës së fundit ai u konsiderua një nga sulmuesit më të talentuar në skenën botërore. Më pas karrie
Prej koronavirusit, një Ramazan si ky nuk është përjetuar kurrë më parë. Por ai nuk do ta ndryshojë besimin tonë te Zoti Nga Fethullah Gylen-NBCNews Muaji i shenjtë i myslimanëve, Ramazani, do të jetë ndryshe këtë vit. Nëpër të gj
A ndikojnë sapunët antibakterialë në dobësimin e imunitetit Një mjeke paralajmëron se përbërësit në disa sapunë antibakterialë mund të dobësojnë sistemin tuaj imunitar. Një mjek
Transformim i pabesueshëm, grimierja mahnit botën me punën e saj (FOTO LAJM) Goar Avetisyan është një grimiere armene me famë botërore, që ka aftësinë t’u japë modeleve një shndërrim të plotë, aq s
Ahmeti: Asnjëherë nuk e humba besimin për anëtarësimin në NATO Ratifikimi i Protokollit për anëtarësim në NATO, është ditë historikë për Maqedoninë e Veriut. Në këtë ditë vlen t’i për
Pesë këshilla nga psikologu nëse keni vendosur të falni tradhtinë Besimi është një nga ndjenjat më të 'paqëndrueshme' që ekziston sepse vetëm një fjalë ose gjest i gabuar mjafton për ta
Portieri më i shtrenjtë në histori ka humbur besimin e trajnerit, Chelsea piketon zëvendësuesin Më 8 Gusht të 2018-ës Kepa Arrizabalaga u bë portieri më i shtrenjtë në historinë e futbollit, pasi Chelsea vendosi të p
Kepa humb besimin e Lampard, spanjolli bën gati "valixhet" U ble për një shifër të frikshme si një portier i cili ofronte garanci për të tashmen dhe të ardhmen, mirëpo Kepa nuk po
A duhet ta krahasojmë veten me të tjerët? Këshillat e psikologëve për vetëbesimin Presidenti i 32-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Franklin Roosevelt e quajti krahasimin "hajdut të gëzimit", por