999 rezultate për

besim

Napoli lëshon deklaratë zyrtare mbi të ardhmen e Gattusos Napoli ka lëshuar ​​një deklaratë duke këmbëngulur se Presidenti Aurelio De Laurentiis ka konfirmuar besimin
Pse amerikanët kanë besim te Presidenti Joe Biden? Joe Biden është presidenti i SHBA, sepse amerikanët kanë besim, që ai i merr me seriozitet shqetësimet e tyre. Shpresa e
Ronaldo: Ky trofe do na japë besim, nuk jemi dorëzuar për titullin (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo padyshim është lojtari mbrëmjes dhe jo më kot u zgjodh lojtari më i mirë i ndeshjes. Menjëherë pas
Fonseca po humb besimin e drejtuesve të Romës, projektohet rikthimi i bujshëm Dy humbjet e fundit të Romës, në derbi me Lazion për kampionat dhe në Kupën e Italisë ndaj Spezias, që rezultoi me një e
"Më shembën vetëbesimin", modelja e masave të mëdha tronditet pasi i refuzohet hyrja në club (FOTO LAJM) Një modele veshjesh ‘e masave të mëdha’ mbeti e tronditur pasi iu ndalua hyrja në një ‘club’ nate sepse ishte “tepër e m
Vetëbesimi i vajzës tënde bie në moshën 8 vjeç, 6 gjëra e ndihmojnë ta kapërcejë (FOTO LAJM) Pasi vajza juaj e vogël të arrijë moshën 8 vjeç, vetbesimi i saj do të testohet nga ndryshimet në miqësi, pamja fizike,
Krishtlindje në kohë covidiane, besimtarët katolikë e ortodoksë festojnë sot me masa kufizuese Edhe pse jemi në pandemi, besimtarët katolikë dhe ortodokse në Shqipëri dhe të gjithë botën këtë 25 dhjetor festojnë dit
Bledi Çuçi zbulon dëshirën e vetme që ka kur ti përfundojë mandati si Ministër i Brendshëm Ministri i ri i Brendshëm, Bledi Çuçi foli gjatë prezantimit të postit të ri që i ka besuar kryeministrin Rama, të cilin
Mourinho zbulon dëshirën e Son: Përjetësisht të Tottenhami Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho mendon se sulmuesi Heung Min-Son dëshiron të rinovojë sa më parë. Son ka qenë i
Sekreti i dobësimit paska qënë fare i thjeshtë: Eskpertët tregojnë çfarë duhet të bëni Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
Vajza e Niko Peleshit del në protestë: Mua më mbron mbiemri, po Klodianin kush e mbron? Ndërkohë që kryeministri Rama e akuzoi protestën për Klodian Rashën, një nxitje politike, një "goditje" i ka ardhur nga
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
"S'mund të dal kundër besimit", modelja e parë me shami merr vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Halima Aden, një nga modelet e para që mban veshjen tradicionale të grave islame, thotë se gjatë gjithë kësaj kohe është
Ministrja e Financave fiton betejën me COVID-19: Të kemi besim te mjekët Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka fituar betejën me COVID-19. Në një postim në rrjetet sociale mini
Sekreti i dobësimit paska qënë fare i thjeshtë: Eskpertët tregojnë çfarë duhet të bëni Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
Kryeministri malazez: Nëse keni besim në zot, nuk do të infektoheni nga COVID-19 "Nëse keni fe, nuk keni asnjë problem, nuk do të infektoheni nga kungimi..." Deklaratave mbi mënyrën e menaxhimit të
A duhet ta krahasojmë veten me të tjerët? Këshillat e psikologëve për vetëbesimin Presidenti i 32-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Franklin Roosevelt e quajti krahasimin "hajdut të gëzimit", por
Te Napoli kanë besim se Gattuso do ta rinovojë kontratën Bashkëpunimi midis Gennaro Gattuso dhe Napoli mund të vazhdojë. Të tretët në Serie A dy pikë pas Milanit, skuadra napoli
"Manjaku" Bartome, përdor pandeminë për ta shmangur votëbesimin "SPORT" ka pasur qasje në letrën që Josep Maria Bartomeu, president i Barcelonës, i dërgoi dje presidentit të përkohshëm
Tare besimplotë: Kjo Lazio është më e fortë se e sezonit të kaluar Prej shumë vitesh është drejtor sportiv i Lazios dhe e ka shndërruar këtë klub në konkurrues ndaj gjigantëve si Juventus