999 rezultate për

besi

KPK jep vendimin për Besim Hajdarmatajn Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë vendimin për Prokurorin e Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj, duke e konfirm
"I ka ngjarë babit", Besi zbulon pasionin e veçantë të së bijës (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila janë ndër personazhet më të dashur të showbizit shqiptar. Secili i suksesshëm në fushën e vet,
E ka dobësi, Meta i dërgon Berishës 75 karafila për ditëlindje (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta është shprehur vazhdimisht se ka një dobësi ndaj ish-kryeministrit Berisha. Sëfundmi, Meta i ka
Demokratët shkarkojnë nga pozicioni i rëndësishëm Rudina Hajdarin Rudina Hajdari është shkarkuar nga drejtimi i grupit Parlamentar demokrat në Republikën e Shqipërisë. Në vend të saj
Dosja "Tahiri", nis vettingu për Besim Hajdarmatajn Ka nisur seanca e vettingut për prokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmatajn, në shkallën e parë të Komisionit të P
Ajka hodhi hapat e saj të parë dhe kjo video me babi Besin ju rregullojë ditën (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë para një viti me vajzën e tyre Aj
I dha besim, Mbappe: Do të vdisja për Deschamps Kylian Mbappe thotë se besimi që atij ia ka dhënë Didier Deschamps vlen sa paratë e gjithë botës, përderisa foli për mar
Metoda kineze e dobësimit "Nëse gjithnjë bëni të njëjtën gjë, do të keni gjithnjë po të njëjtin rezultat" ---Mark Twain Mjekësia kineze ka ekzi
Gjasula nuk e humbet besimin: Duhet të ngremë kokën Ishte një nga më të mirët në fushë. Klaus Gjasula, bëri një paraqitje dinjitoze ndaj Turqisë mbrëmjen e sotme. Pas ndesh
Hysaj i dëmtuar flet nga stadiumi: Do të fitojmë, gati për ndeshjet e nëntorit Elseid Hysaj nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen, por ka zbritur në fushë për të ndihmuar ekipin. Ai para sdës për RTS
Gerrard drejt shkarkimit nga Rangers, befason me klubin e ri Pavarësisht se rezultatet me Rangers nuk janë ato që priteshin, legjenda e Liverpool, Steven Gerrard është një nga trajn
Në prag të sfidës ndaj Malit të Zi, "Dardanët" kanë një premtim të madh Tifozët e Kosovës "Dardanët" përmes një statusi në Facebook kanë bërë të ditur se nuk do të ofendojnë kundërshtarin ditë
Skandal tradhtie në showbizz-in shqiptar, Mozzik rrëfen pabesinë e Loredanës Loredana tradhton Mozzikun pasi shfaqet në krahët e një mashkulli tjetër, ishte titulli që pasoi lajmin e pak javëve më
Rrëfehet babai i 22-vjeçare që u gjend e vdekur në Besi Babi i tashmë të ndjerës 22- veçarës, që u gjend e vdekur mbrëmë në fshatin Besi, ka rrëfyer se vajzën e tij mund ta ket
Kartolinë nga qyteti i dashurisë, Besi dhe Xhensila pozojnë të dashuruar në Paris (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u nisën drejt Francës në një udhëtim në çift , ku do të kalojnë disa
Delinda Disha gjen sozinë e Bes Kallakut në Moskë dhe i ka rënë pikës (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku njihet për natyrën e tij të çiltër dhe plot humor. Shpesh poston foto e video mjaft komike
Yjet që nuk po justifikojnë besimin e klubit Me Cristiano Ronaldon që nuk është më dhe problemet e vazhdueshme të Lionel Messit me lëndim, La Liga vazhdon të presë n
Një natë para martesës, aktorja e famshme tradhtoi pabesisht partnerin (FOTO LAJM) Demi Moore ka pranuar një tradhti të pabesë ndaj ish-partnerit në librin e saj të ri biografik, “Inside Out”. Në libë
Fatma konfirmoi shtatzaninë, Besit nuk i rrihej pa bërë komentin epik (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja Fatma Methasani dha lajmin e bukur për të gjithë ndjekësit e saj. Ajo publikoi një foto
Besi thotë publikisht fjalët më të bukura për Ijen, por fansat nuk e lanë rehat (FOTO LAJM) Aktori e ka publikuar gjithmonë gjyshen e tij në Instagram, saqë ajo tani është shumë e njohur për publikun shqiptar dhe