E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

bese

DOKUMENTI/ Agron Hetoja i AKU-së i shet mbesës katërfish apartamentin që bleu 39 000 USD Agron Hetoja, aktualisht Drejtor i Përgjithshëm i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, ka realizuar një biznes shumë fitimp
I grabiti 60 mijë euro familjes italiane , "shërbyesja e pabesë" në pranga Është arrestuar një ‘shërbyese e pabesë’, mes tre të arrestuarve për grabitjen e vilës që ndodhi më 4 maj të këtij viti
Mbi 2.5 milionë pelegrinë në Mekë Rreth 2.5 milionë pelegrinë kanë nisur ritin e përvitshëm të haxhit në qytetin e shenjtë saudit të Mekës. Udhëtimi rr
Mos i zini besë, "Instagram" vjedh të dhënat e miliona përdoruesve Hyp3r, një partner i besueshëm i marketingut të rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, prej disa kohësh ka vjedhur të
Mos i zini besë, këto shenja gjithmonë ju godasin pas shpine Të gjithëve na ka ndodhur që të zhgënjehemi, por duket të kemi kujdes nga këto dy shenja të horoskopit. Sipas astrolo
Edhe kështu, Anxhelina shkoi në ditëlindjen e mbesës së ish-it (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmir Hysenbelliu kanë qenë një ndër çiftet më simpatikë të showbizz-it shqiptar. E kemi
"Do paguaj dy shqiptarë të vrasin", gjyshja kërcënon mbesën Një gjyshe 82 vjeçe në Rimini të Italisë ka drejtuar mesazhe kërcënuese ndaj mbesës dhe të dashurit të saj, duke iu thën
Teknologjia kundër tradhëtis, dysheku që zbulon partnerin e pabesë Teknologjia do ti vijë në ndihmë dhe partnerëve dyshues si dhe do të nxjerrë zbuluar partnerët tradhtarë. Një kompani
Njihuni me super mbesën e Sabri Fejzullahut, kështu e uron këngëtari për diplomim (FOTO LAJM) Mbesa e Sabri Fejzullahut, Ena ka përfunduar semimaturën dhe këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari. Përmes një postim
"Nuk prihen thonjtë natën" dhe 22 besëtytni të tjera të shqiptarëve për veprimet e përditshme Ka disa besëtytni që kanë mbetur pjesë e shoqërisë shqiptare që nga brezat e mëparshëm dhe vazhdojnë ende të besohen
Goditi homologun e tij me kokë, dënohet presidenti i klubit italian Një incident i shëmtuar u shënua në ndeshjen mes Viterbeses dhe Arecos e vlefshme për Serinë C. Presidenti i Viterbes
Kërkesa e pazakontë për Bashën e mbesës së të persekutuarit I pranishëm në ceremoninë e inaugurimit të Memoralit të viktimave të regjimit komunist, kreu i PD-së, Lulzim Basha është
Peza: Kultura politike e improvizimit, si strategji humbëse Ajo që u deklarua në fillim, si një "lojë shokuese opozitare" nëpërmjet daljes nga Parlamenti dhe mosfutjes në zgjedhjet
Aleatët e Bashës lidhin "besën": Bashkë në zgjedhje Pesë aleatë të Partisë Demokratike të qendrës së djathtë, pa Shpëtim Idrizin e PDIU-së, tashmë kanë hartuar një platform
Dhuna ndaj arbitrit në Kavajë, vjen dënimi drastik për Besën Komisioni i Disiplinës në FSHF ka dënuar me dorë të hekurt ekipin e Besës për dhunën e shkaktuar nga tifozët në ndeshjen
"Libër apo film! Admiri do të mbesë pjesë e historisë", flet vëllai i grabitësit të vrarë Vëllai i Admir Muratajt, grabitësit që mbeti i vrarë një javë më parë në Rinas ka reaguar përmes një postimi në Facebook
Mbaroi takimi Zaev – Kasami, kërkesat e Besës Lideri i Lidhjes Sociale Demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev në vazhdën e sigurimit të 80 vota për Ligjin e Proku
Ministri italian flet për rrëmbimin e anijes në detin Mesdhe, "u prenë në besë" Një rrëmbim ka ndodhur në ujrat e detit Mesdhe. Mësohet se anija është rrëmbyer nga refugjatët në brigjet e Libisë. D
Ministri i Kosovës shkon në Stamboll dhe bën fushatë pro Erdoganit Ministri i Administratës Publike në Qeverinë e Kosovës, Mahir Yagcliar, ka marrë pjesë në fushatën zgjedhore që po mbahe
Haradinaj: Nuk e di kujt i thashë qenef mashkull Kryeministri Ramush Haradinaj, ka pranuar sot se në seancën e djeshme solemne të 11 vjetorit të pavarësisë nuk ka qenë m