999 rezultate për

besart

E mbijetuara e Jasharve viziton varrezat dhe ka një mesazh Vajza e Hamëz Jasharit, Besarta ka shfrytëzuar mëngjesin e ditës së sotme për të vizituar varrin e babait, Hamzës. E
Partizani "divorcohet" me një tjetër lojtar Pas Edgar Çanit, klubi i Partizanit ka komunikuar mbylljen e bashkëpunimit me një tjtër lojtar. Bëhet fjalë për 28 v
Besart Berisha mbetet në lindjen e largët, lë Australinë për Japoninë Besart Berisha largohet nga Melbourne Victory dhe nga futbolli australian. Ish-sulmuesi i përfaqësueses shqiptare dh
Besart Berisha shreh lumturinë që i dhuroi fitimi i titullit kampion Besart Berisha arriti të sigurjë me Australisë me skuadrën e tij Melbourne Victoryt. Ata në finale patën Newcastle Je
Ndërhyrje horror, Besart Berisha përfshihet në sherr (VIDEO) Ka shpërthyer sherri në ndeshjen midis Newcastle jets dhe Melburne Victory në Australi ku ekipi i shqiptarit Besart Beri
Besart Berisha kampion në Australi (VIDEO) Melbourne Victory e Besart Berishës është shpallur kampion i Ligë A të Australisë. Kjo ishte hera e katërt që sulmues
Besarta Kastrati: Ethem Çeku na i mori 50 mijë marka haraç Një zë krejtësisht i vetëm po përpiqet të dalë prej Burgut të Lipjanit për të arritur në veshët e drejtësisë. Ai është z
Besart Berisha i pandalshëm, shkëlqen me 3 gola brenda një ndeshjeje (VIDEO) Besart Berisha po vazhdon formën të mrekullueshme në kampionatin australian. Ai ishte titullar për skuadrën e tij Melbou
Itali, shqiptari nga Maqedonia vret djalin e tij 5 vjeçar Një ngjarje tragjike ka ndodhur dy ditë më parë në komunën Kupramontana në provincën e Ankonës në Itali. Një vogëlush 5
Flet babai i shqiptarit që vrau djalin 5 vjeçar në Itali: I erreshin sytë (FOTO LAJM) Vazhdon të jetë e freskët ngjarja e tmerrshme në Ankona ku një baba shqiptar vrau të birin e tij, 5-vjeç. Shqiptari m
Besart Halimi prezanton gruan dhe vajzën e tij Nuk është shumë aktiv në muzikë por ka një zë karakteristik. Këngëtari Besart Halimi ka hedhur një fotografi në Insta
Xhensila braktis Bes Kallakun në një natë të rëndësishme për të (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e "Këngës Magjike". Pikërisht sonte është nata e dytë e këtij festivali m
Besart Berisha bëhet sërish heroi i ekipit, zbllokon rezultatin që i solli fitoren pastaj (VIDEO) Pas katër barazimeve radhazi në kampionat, ka ardhur edhe fitorja e parë për Melbourne Victoryn në javën e shtatë. Besar
FIFA me një dhuratë speciale për Besart Berishën (VIDEO) Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Besart Berisha ishte këtë fundjavë në fokusin e FIFA-s. Qeveria e futbollit botë
Besart Berisha pezullohet pasi preku gjyqtarin Besart Berisha është pezulluar me 2 ndeshje nga Federata Australiane e Futbollit për shkak të kontaktit fizik që pati me
Besart Berisha shënon në finalen e Kupës, por nuk mjafton (VIDEO) Besart Berisha vijon të gjejë rrugën e rrjetës për Melburnin, teksa ka shënuar edhe në finalen e Kupës së Australisë. Su
Besart Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi Besart Berisha ka fituar “Këpucën e Artë” në ligën australiane A-League për sezonin 2016/17. 31-vjeçari në këtë sezon ka
Dëshmia e shqiptares që i shpëtoi sulmit në Suedi: Shija pjesë që fluturonin... Besarta Gashi bashkë me të bijën Leonidën nëntë vjeçe, kanë qenë shumë afër vendit ku një sulmues hyri me kamion në turm
Kosova kërkon mrekullinë ndaj Islandës, bën gati formacionin me yje Sot është një ditë shumë e rëndësishme dhe për Kosovën, që sonte në mbrëmje do të luajë në “Loro Boriçi” ndaj Islandës.
Kosova publikon listën, më në fund dhe Besart Berisha (FOTO) Kosova ka publikuar ditën e sotme listën për përballjen me Islandën në Shkodër në një ndeshje te vlefshme për kualifikue