999 rezultate për

besa

E papritur, stërmbesa e Skënderbeut shfaqet si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Kasami: Lëvizja Besa është një dhe ajo jemi ne Bilall Kasami ka mbajtur një konferencë për gazetarë, ku ka njoftuar për vendimin e Gjykatës Themelore Shkupi 2 rreth le
A po tërhiqet Zaev nga zgjerimi i koalicionit qeveritar? Fjalia e fundit “Jo me çdo kusht” dje e kryeministrit Zoran Zaev ka shtuar dilemat se ai po mendon që të heq dorë nga zg
Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot pas performancës LIVE Këngëtarja Mariza Ikonomi është një prej konkurenteve të Dancing ëith the Stars. Por një gjë e papritur i ka ndodhur
Zgjidhet kreu i Këshillit Komunal të Tetovës Këshilli Komunal i Tetovës më në fund arriti që të zgjedh kryetarin e saj. Bekim Memeti me 18 vota pro asnjë kundër
BDI dhe LSDM heshtin pas provokimeve ruse BDI dhe LSDM heshtin pas provokimeve ruse “Nëse Maqedonia anëtarësohet në NATO, do të bëhet fushëbetejë e luftës midis N
Stërmbesa e Skënderbeut tregon arsyen e papritur pse nuk ka miq Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Gjykata jep vendimin përfundimtar, BESA i mbetet Bilall Kasamit? BESA edhe përfundimisht mbetet të udhëhiqet nga Bilall Kasami. Kështu ka vendosur gjykata pas mbledhjes së sotme, ka bri
Askush nuk e dinte por Ema Andrea është mbesa e këtij këngëtari të njohur Bëhet fjalë për Mihallaq Andrean, i cili është autor i qindra këngëve, serenatave, që i ka përcjellë me zërin e tij të n
LSDM, ja cilat poste ofron për PDSH-në Në LSDM kanë deklaruar se Besa e Afrim Gashit është në qeveri edhe pse ende nuk është arritur marrëveshje se çfarë poste
Stërmbesa e Skënderbeut provokon me fustanin e nënës së saj Është e njohur pothuajse për gjithë publikun shqiptar. Sophie Castriota, stërmbesa e Skënderbeut ka habitur me një im
BESA e Gashit pjesë e qeverisë me Ministrinë e Punëve të Brendshme Hyrja e BESËS së udhëhequr nga Afrim Gashi në qeverinë reformatore të Zaevit tash më është punë e kryer, gjersa brenda k
Besa e Gashit shumë afër qeverisë Lëvizja Besa, krahu i Gashit, ditëve të fundit ka shpeshtuar takimet dhe bisedimet me përfaqësues të LSDM-së dhe Qeveris
Lëvizja BESA pritet të ketë këto poste në qeveri? Se Lëvizja BESA e udhëhequr nga Afrim Gashi do të jetë pjesë e qeverisë kjo cështje tashmë është gati e finalizuar. Janë
Zaev këtë javë takon Afrim Gashin Vazhdon afrimi i Lëvizjes Besa dhe kryeministrit Zoran Zaev. Burime partiake thonë se gjatë kësaj jave do të realizohet
Besa ndryshon krejtësisht look, por shkëlqen sërish (FOTO LAJM) Këngëtarja, Besa Kokëdhima është shfaqur bionde kohët e fundit, siç duket këngëtarja ka vendosur të ndryshojë. Vetë
Besart Berisha i pandalshëm, shkëlqen me 3 gola brenda një ndeshjeje (VIDEO) Besart Berisha po vazhdon formën të mrekullueshme në kampionatin australian. Ai ishte titullar për skuadrën e tij Melbou
Ende nuk ka mbaruar lufta në VV me të larguarit Ndarja e dymbëdhjetë deputetëve nga lëvizja “Vetëvendosje”, duke e formuar Grupin e Deputetëve të Pavarur (GDP), do t’ia
32 themelues të Lëvizjes Besa ngrejnë padi kundër Bilall Kasamit Ashtu siç kishim njoftuar para disa kohesh, dje në Prokurorinë Publike të vendit, në emër të 32 themeluesve juridikë të
BESA e Kasamit zgjedh kryesinë, katër nënkryetarë Lëvizja Besa mbërmë mbajti mbledhjen e parë të Kuvendit Qëndror, ku me vota unanime u miratuan pikat e rendit të ditës.