Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

besa

Jeta luksoze e Besa Kokëdhimës, Ermali i bën moral për rrobat Të ftuar mbrëmjen e sotme në "Xing me Ermalin" janë 4 diva të muzikës shqiptare, Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarif
Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. Aj
Kokat e kokainës në Britani, grupi shqiptar që jeton në luks e i mban lidhur "besa" Shqiptarët tashmë fatkeqsisht kudo në botë kanë marrë damkën e zezë të të qënurit trafikant, hajdut apo gangster. Edh
Marrëveshja për rikonstruktimin e qeverisë më në fund arrihet Marrëveshja për zgjerimin e koalicionit qeverisës me partnerë të rinj më në fund duket se është arritur. Sipas një b
Mbesa i kishte vdekur në burg, hirin e saj ja hedh drejtorit të policisë (VIDEO) Ky është momenti kur e afërmja e një femre e cila ka vdekur pasi ishte burgosur nga policia, i hedh në fytyrë hirin e sa
Edhe kjo këngëtare shqiptare ka gati albumin e saj të parë ndërkombëtar Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se ka lënë Shqipqrinë dhe është zhvensdosur për të jetuar në Paris. Prej andej ajo duket
Besart Berisha shreh lumturinë që i dhuroi fitimi i titullit kampion Besart Berisha arriti të sigurjë me Australisë me skuadrën e tij Melbourne Victoryt. Ata në finale patën Newcastle Je
Ndërhyrje horror, Besart Berisha përfshihet në sherr (VIDEO) Ka shpërthyer sherri në ndeshjen midis Newcastle jets dhe Melburne Victory në Australi ku ekipi i shqiptarit Besart Beri
Besart Berisha kampion në Australi (VIDEO) Melbourne Victory e Besart Berishës është shpallur kampion i Ligë A të Australisë. Kjo ishte hera e katërt që sulmues
Besarta Kastrati: Ethem Çeku na i mori 50 mijë marka haraç Një zë krejtësisht i vetëm po përpiqet të dalë prej Burgut të Lipjanit për të arritur në veshët e drejtësisë. Ai është z
Zaev tregon datën e ndryshimit të qeverisë Kryeministri Zoran Zaev sot ka bërë të ditur që bisedimet për rikonstruimin e Qeverisë do të përfundojnë në fundjavë. Za
Besa poston foton kur ishte e vogël dhe bën një dedikim për babain e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur me një zë unik Besa Kokëdhima, në ditën më të veçantë për babanë e saj këngëtarja Besa Kokëdhima bër
Të dy krahët e Lëvizjes BESA mund të mbeten në opozitë Të dy krahët e Lëvizjes Besa rrezikojnë që të mbesin në opozitë, nëse bisedimet për zgjerimin e shumicës parlamentare bë
Mbesa fundos dajën me rrëfimin, 55 vjeçari përfundon në pranga Një vajzë 16 vjec ka kallëzuar dajën e sajpër dhunë psikologjike dhe fizike ndaj saj. Ngjarja ka ndodhur ditën e djes
Nebiu, babai i Dafina Zeqirit: Ajo me refuzon! Rrefimi rreqethes i Nebiut, babait te kengetares Dafina Zeqiri: Ma mori ish-gruaja kur isha ne burg “Dafinen nuk e kam
Stërmbesa e Skënderbeut flet pa doreza, tregon nga çfarë është e varur Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Zgjerimi i Qeverisë, Menduh Thaçi ditëve në vijim del me detaje PDSH do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar. Zyrtarë të PDSH-së konfirmojnë se kanë përfunduar bisedimet me kryeminist
Cilën ministri do PDSH-ja, që BDI nuk ia jep PDSH do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar. Zyrtarë të PDSH-së konfirmojnë për mediat se kanë përfunduar bisedimet me
Luana dhe Marina kush? Mbesa e tyre tund rrjetin me fotot bombastike (FOTO LAJM) Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret Marina dhe
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,