besa

Dalin rezultate në Maqedoni, kaq vota ka marrë Blerim Reka Kandidati i pavarur për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut, shqiptari Blerim Reka. sipas të dhënave jozyrta
"Të të vijë turp", Besa Kokëdhima i kthehet Ermalit live në emision E ftuar në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shumë kohësh që nuk e shihnim në emisione
Besa Shahini nuk pyet për Metën, emëron Rektorin e ri të UT Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka emëruar rektorin e përkohshëm të Universitetit të Tiranës. Bern
Dhuna ndaj arbitrit, ndërpritet përfundimisht ndeshja Besa-Bylis Besa-Bylisi nuk do të vazhdojë. Pas goditjes së arbitrit, gjyqtarët u futën në dhomat e zhveshjes dhe pak minuta më pas
Plas dhuna në Kavajë, ndërpritet ndeshja Besa-Bylis (VIDEO) Nuk ka të ndalur dhuna në stadiumet shqiptarë. Në minutën e 78 është ndërprerë ndeshja në Kavajë ndërmjet Besës dhe Byli
Pezullohet Rektori i Universiteti të Tiranës, Besa Shahini i kërkon Metës shkarkimin Ministrja e Arsimit Besa Shahini vendos pezullimin e rektorit të Universitetit të Tiranës dhe ia këkon presidentit ta sh
Simboli i eksodit të Kosovës: Nëna me foshnjen “e vdekur” në gji Fotografia e nënës nga Kosova, me foshnjen në duar, e shkrepur në vitin 1999 zuri vend në mediat më të mëdha botërore. N
Fotografia që shkroi historinë, flet pas 20 vitesh nëna dhe Besa, foshnja që mbante në gji… Ivajë, Kaçanik, 3 shtator 1998. Lufta në Kosovë kishte marrë përmasa të jashtëzakonshme. Një pjesë e madhe e burrave ish
A do ta mbjellë pemën e dashurisë në Tiranë ministrja Shahini? (FOTO LAJM) Edhe pse dihej nga lajme të pakonfirmuara zyrtarisht se Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini dhe deputeti i K
Deputeti i Kosovës flet për herë të parë pas martesës me ministren e Shqipërisë (FOTO LAJM) Pak kohë pasi që u bë e ditur se Dardan Molliqaj është martuar me ministren e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahinin, depute
Del fotografia e martesës të ministres së ministres së Ramës me Molliqajn Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini sapo e ka zyrtarizuar martesën me Dardan Molliqajn. Me një foto në Face
Ministri i Kosovës shkon në Stamboll dhe bën fushatë pro Erdoganit Ministri i Administratës Publike në Qeverinë e Kosovës, Mahir Yagcliar, ka marrë pjesë në fushatën zgjedhore që po mbahe
Mbesa si xhaxhai, punëson të njohurit nëpër institucione Deputetja e Kuvendit të Kosovës, mbesa e presidentit Hashim Thaçi, Evgjeni pasi punësoi bashkëshortin e saj në Bankën Qe
E ndihmoi për të shkuar në Angli, mbesa surprizon tezen (VIDEO) Dallëndyshja është tezja e Donatelës dhe e ëma e Eneidit, por mbi të gjitha dashuria e tyre e përbashkët. Prej vitesh at
Këto ishin fjalët e Besart Celinës pas ndeshjes më Manchester City Pas e shënoi një gol të bukur në ndeshjen kundër Manchester Cityt, Bersant Celina e ka sqaruar arsyen e festimit dhe ka
Kjo është kënga që Hamëz Jashari e këndonte në prag të vdekjes Besarta Jashari, vajza e Hamzë Jasharit dhe njëkohësisht e mbijetuara e vetme nga familja Jashari kujton momentet e fund
Besa shkon me "shpatë" në ministri dhe i ve "kufirin tek thana" zëvendësit të saj Besa Shahini u vendos me shumë debate në krye të Ministrisë së Arsimit pas "përcjelljes" me stil që Rama i bëri Lindita
Besart Celina dhuron një tjetër supergol (VIDEO) Bersant Celina e shënoi golin e sigurisë në fitoren e Swansea me rezultat 2:0 kundër Boltonit, shkruan Albeu.com Goli
Ky është plaku që ka 152 nipër dhe mbesa por nuk ua di emrat Plaku 95-vjeçar është me origjinë nga ish-Jugosllavia dhe pjesëmarrës në Luftën e Dytë Botërore. Mulayim Can nga Ineg
Stërmbesa e Skënderbeut prezanton të vëllain (FOTO LAJM) Sophie Kastriota njihet tashmë si një prej pasardhëseve të familjes së heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut