999 rezultate për

besa

Mbesa nxjerr zbuluar Marina Vjollcën, kaq provokuese se keni parë ndonjëherë (VIDEO) Marina Vjollca ka vite që është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të par
Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë (FOTO LAJM) Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës. Kristi është vajza
Mbesa e ish-presidentit Nishani "tërbon" ndjekësit me poza s*ksi (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Bën namin me pozat në rrjet, mbesa e ish-presidentit shqiptar prezanton të dashurin (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Kokë e këmbë e maskuar, mbesa e Berishës e tmerruar nga COVID-19 (FOTO LAJM) Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha Dasara Malltezi ka publikuar së fundmi në profilin e saj disa foto nga një stacio
Negociatat për Kryeministrin shqiptar: Ahmeti fton ASH-AAA dhe Lëvizjen Besa (VIDEO) A do të bëhet tryeza shqiptare? Kryetari i Bdi-së Ali Ahmeti në një emision televiziv ka kërkuar nga partitë shqiptar
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Pothuajse 100% të numëruara, këto janë votat dhe mandatet e fituara në Maqedoni (FOTO LAJM) Në faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut janë publikuar të dhënat me rezultatet e
Besa Shahini nuk do të kalojë në PDK Ministrja e Arsimit në Republikën e Shqipërisë, Besa Shahini, nuk është duke u antarësuar në PDK. Këtë e kanë konfirmuar
Getoari festoi ditëlindjen, mbesa e Marina Vjollcës e uron publikisht (FOTO LAJM) Familja e motrave Vjollca njihet tashmë për vajzat e bukura që ka, një ndër to edhe mbesa e tyre, Jori. Jori është pë
BESA mbështet Zaev për t'u bashkuar me VMRO-në kundër kryeministrit shqiptar (VIDEO) Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në një debat televiziv deklaroi se ai do të jetë kryeministri i ardhshëm në Maqedoninë e Ve
Besa Shahini: Zgjedhjet në universitete do mbahen në 30 korrik Zgjedhjet në universitete do të mbahen në datën 30 korrik të këtij viti. Vendimin e ka bërë publik ministrja e Arsimit,
Del dokumenti: LSDM dhe Besa do të heqin nga puna 20% të administratorëve (FOTO LAJM) Pas tentimit të LSDM-së të ulë pagat e administratorëve në 14.500 në kohën e pandemisë ,që u parandalua nga BDI,një lajm
Dita e 5-të e fushatës, ja premtimet e partive politike Fushata parazgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare më 15 korrik gjendet në fillimin e saj dhe derisa partitë
Nuk do t'a njihnit në rrugë! Si ka ndryshuar në vite falë operacioneve Besa Kokëdhima (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri me një karrierë të gjatë e plot hite. Me kalimi
Lëvizja BESA: Koalicioni jonë do të fitojë të paktën 61 deputetë Lëvizja Besa, si pjesë e koalicionit “Mundemi”, e filloi fushatën sot nga Kërçova, duke zhvilluar takim me banorët e Zaj
Lleshaj merr në mbrojtje Shahinin dhe ofendon maturantët e pedagogët: Skizofrenë! "Të gjithë ata skizofrenë që shajnë Besën për provimin e Maturës Shtetërore..." Kështu e ka nisur shënimin e tij mini
Anketa e BIRC: Koalicioni LSDM-Besa, prin bindshëm (FOTO LAJM) Anketa e BIRC, koalicioni LSDM-Besa, prin bindshëm (FOTO LAJM) Koalicioni LSDM-BESA prin bindshem ne anketen e re me
Besa Shahini kundër të gjithëve: Pedagogët kanë frikë, provimi ishte i saktë! Në një reagim në facebook ndaj kritikëve, ministrja e Arsimit, Ministrja Besa Shahini, thotë se kritikat ndaj testit të
"Të mungoj?", kujt ja drejtoi Besa Kokëdhima këtë foto të "nxehtë" nga shtrati (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima, ndonëse jo shumë aktive në tregun e muzikës, vijon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo publi