999 rezultate për

bertina

Bertina e quajti gabim, përgjigjet Erjoni vite pas ndarjes Bertina dhe Erjoni ishin një nga ciftet më të preferuar në Big Brother, lidhje që përfundoi në ndarje. Ama vite më pa
Punon eskortë në Dubai? Vajza seksi e BB rrëfen të pathënat (VIDEO) Fjala është për Bertina Mehmeti e cila në BBA 3 u përfol shumë edhe për lidhjen që kishte me banorin tjetër Erionin.
Bertina zbulon pse u nda nga Erioni dhe rrëfen jetën e re Bertina dhe Erioni janë dy ish-banorët e edicionit të tretë të Big Brother që u lidhën brenda shtëpisë dhe vazhduan për
Ju kujtohet Bertina e BB3? Shikoni çfarë po bën në Dubai (FOTO LAJM) Bertina Mehmetaj ka qenë një nga banoret më simpatike në BB3, e ajo mbahet mend edhe dhe vazhdon të përflitet në mediat
Ju kujtohet Bertina e “Big Brother”? Ja ku ndodhet ajo sot (FOTO LAJM) Bertina e Big Brother, ishte një ndër konkurrentet që padiskutim u komentua gjate edhe pas perfundimit te realityshow.
Bertina e "Big Brother" ende single (FOTO LAJM) Një ndër banoret më të përfolura të "Big Brother", Bertina Mehmeti, ka vendosur të pushojë në jug të vendit. Me anë
Bertina: Nuk ngela për të dashurin e Gentës Pasi u bë e njohur në Big Brother 3, Bertina Mehmeti ka qenë në qendër të vëmendjes për të mësuar më shumë rreth jetës s
Bertina "mat" me të dashurin e Gentës Dy vajza të famshme zihen për një mashkull… Mesa duket, lidhja me këshilltarin e biznesmenit Pacolli, biondin Esad Pushk
Bertina e Big Brother me këshilltarin e Pacollit? Bertina, ish-banorja e Big Brother, është parë duke u argëtuar në klub në krah me Esad Pushkar, këshilltari i ish-presid
Bertina dhe Erioni, pas ndarjes "ndajnë" edhe pasurinë Ka qenë një ndarje jo pak e dhimbshme ajo e Erion Zeqirajt nga Bertina Mehmeti. Çifti, të cilët bashkëjetuan për disa ko
Erioni dhe Bertina i japin fund lidhjes së tyre Ndarja e shumëpërfolur e çiftit Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti tashmë është bërë një fakt real i pranuar edhe nga dy
Big Borther, eliminohet Bertina Arbana u kujton banorëve se ka ardhur momenti që njëri prej banorëve të nominuar të lë