999 rezultate për

bertani

Historia e dashurisë që nisi nga një serial, Bertan Asllani pozon me të dashurën (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani jeton në Turqi ku vazhdon të merret me muzikë, por ka pro
Bertani dhe Tamara sërish bashkë Janë bërë gati një vit, që nga bërja publike lidhjes mes Bertanit dhe Tamarës. Pas shumë mohimeve dhe arsyetimeve se ata
Bertan Asllani i rikthehet dashurisë me Tamarën Ndonëse ka një farë kohe që janë ndarë, këngëtari Bertani Asllani dhe Tamara Todevska janë parë përsëri në shoqëri të nj
Bertani dhe Tamara, në krahët e njëri-tjetrit Edhe pse per shume jane prezantuar vetem si miq dhe bashkepunetore, pop kengetari dhe producenti Bertan Asllani, me ne f
Bertani vjen me këngë në turqisht (VIDEO) Duket se ëndrra e Bertan asllanit për t’u futur në tregun turk po realizohet pak nga pak. Këngëtari nga Maqedonia, Berta
Bertani po na habit! Na shkruante nje vajze e shqetesuar nga fotot e Bertan Asllanit. I ishte dukur shume femeror dhe kishte friken se mos u
Bertani: Krenar që çova Mikrofonin e Artë nga Tirana në Shkup Në zemrën time? Tani për tani vetëm mami, babi dhe ...nga Elona DemollariFituesi i MIA 2007: