999 rezultate për

bernat

Formacionet zyrtare : PSG – Manchester United Paris Saint Germaini e pret Manchester Unitedin në Parkun e Princave për ndeshjen e kthimit në 1/8 e finales në kuadër t
Kylian Mbappe i jashtëzakonshën në Champions Kylian Mbappe është një ndër talentët më premtues në botën e futbollit. 19-vjeçari ka startuar sonte për PSG në ndes
Zhbllokohet ndeshja, PSG kalon në epërsi ndaj Napolit (VIDEO) PSG ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "San Paolo". Autori i golit është futbollisti, Juan Bernat në minutën e 45
ZYRTARE: PSG transferon lojtarin e Bayern Munich Paris Saint Germain ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit të majtë, Juan Bernat. Kalimi i lojtarit nga skuadr
Arrihet marrëveshja, PSG blen mbrojtësin e Bayern-it PSG prej kohësh është në kërkim të lojtarit të Bayern Munich, Juan Bernat. Tashmë siç raportojnë mediat franceze thuh
Bernat mund ta lërë Bayernin këtë verë, Juve dhe Atletico vihen pas tij Mbrojtësi spanjoll, Juan Bernat mund të largohet këtë verë nga Bayern Munich. Bernat ka mbetur nën hijen e austriakut
Conte shpreh dëshirën për të qëndruar tek Chelsea Antonio Conte dëshiron të qëndrojë me Chelsean edhe për sezonin e ardhshëm – dhe tashmë po planifikon për transferime të
Chelsea shpreh interesimin për futbollistin e Bayernit Skuadra angleze, Chelsea po monitorton situatën e mesfushorit të Bayernit, Juan Bernat. Shumë skuadra kanë shprehur
Bayerni mposht rusët e Rostovit (VIDEO) Bayerni Munich në përballje me ekipin rus Rostov, ka shënuar sonte fitore me rezultat të thellë 5-0. Dy golat e parë
Bernat: Guardiola është gjeni i futbollit Anësori i Bayernit të Munihut, Juan Bernat ngre në qiell trajnerin e skuadrës së tij Pep Guardiola, të cilin e përkufizo
Del Bosque publikon listën: rikthehet Pique, Llorente jashtë Vicente Del Bosque ka zbuluar listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës kundër Sllovakisë dhe Luks
Inter në Spanjë për talentin e Valencias (VIDEO) Inter e ka seriozisht për Juan Bernat, futbollistin mëngjarash të Valencias. Sipas "SuperDeporte", në ndeshjen e fundit