999 rezultate për

bernardo

Goli i Bernardo Silvas që mahniti Pep Guardiolan (VIDEO) Në ndeshjen e FA Cup, Manchester City sot është duke luajtur me Birmingham City. Skuadra e Pep Guardiolas ka realizu
Zbulohet e dashura e re yll e Bernardo Silvës (FOTO LAJM) Pothuajse dy vjet pas përfundimit të marrëdhënies me modelen franceze Alicia Verrando, Bernando Silva ka gjetur përsëri
Bernardo Silva po e kalon karantinën me të dashurën e re joshëse (FOTO LAJM) Pas pothuajse dy vitesh lidhje me modelen franceze Alicia Verrando, Bernardo Silva ka rigjetur dashurinë. Anësori i
Real Madrid futet në garë për Bernardo Silvën, portugezi ëndërron të luaj për Los Blancos Bernardo Silva mund të jetë largimi i madh nga Manchester City në afatin kalimtar veror. Dënimi që ka marrë kampioni
Talli në Twitter Mendy për ngjyrën, Bernardo Silva e pëson keq Bernardo Silva është pezulluar me një ndeshje dhe është gjobitur me 50 mijë funte nga Federata e Futbollit e Anglisë, pë
City nuk po gjen qetësi, Federata dënon Bernardo Silvën Pas humbjes me Liverpoolin, Manchester City e ka marrë edhe një goditje. Bernardo Silva është dënuar me një ndeshje pezu
Kështu reagon Ronaldo kur Silva shpallet lojtari më i mirë i Ligës së Kombeve (VIDEO) Cristiano Ronaldo ishte shumë i lumtur që e fitoi trofeun e dytë me Portugalinë, por jo edhe me faktin që Bernardo Silva
Aguero magjik, dyfishon për Manchester City-n me një supergol (VIDEO) Manchester City po fiton 2-0 në fushën e Fulham-it. Pas golit të Bernardo Silva-s në minutën e 5-të, lojtarët e Guar
Zyrtare, portugezi rinovon me Manchester Cityn deri në 2025 Mesfushori portugez Bernardo Silva, i mbërritur te skuadra e Manchester City 18 muaj më parë, ka shtyrë deri në vitin 20
Manchester City godet me breshëri Shalke 04 (VIDEO) Manchester City është treguar i pamëshirshëm përballë Shalke 04 duke i shënuar plot 7 gola. Serinë e golave do ta ni
Guardiola paralajmëron De Bruyne: Pozita e tij është në dyshim Ylli belg i Manchester City, Kevin De Bruyne është rikthyer nga lëndimi për t’i shërbyer skuadrës së tij. De Bruyne k
Formacionet zyrtare: Manchester City - Shakhtar Donetsk Manchester City pret sonte në "Etihad Stadium" skuadrën ukrainase, Shakhatr Donetsk, e vlefshme për UEFA Champions Leagu
Adoleshenti vret në mes të rrugës shokun që nuk i ktheu borxhin (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një djalë 16-vjeç qëllon për vdekje organizatorin e garave me kuaj, i cili “kishte refuzu
De Bruyne tregon sekretin e Bernardo Silva Në një intervistë për “Sky Sports”, mesfushori i Manchester City, Kevin De Bruyne zbuloi një sekret të bashkëlojtarit, B
De Bruyne 3 muaj larg fushave, Guardiola i gjen zëvendësuesin Fati i keq duket se nuk i ndahet lojtarit belg, të Manchester City, Kevin De Bruyne. Lojtari ka pësuar një dëmtim q
Super gol, Silva kalon Cityn në avantazh ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Emirates Stadium". Goli është shënuar nga anësori portugez,
Bernardo Silva shprehet lirshëm: Ky lojtar është i njëjtë me Ronaldon Ylli i Manchester Cityt, Bernardo Silva e ka krahasuar shokun e tij të skuadrës, Kevin de Bruyne me yllin e Real Madridi
Formacioni më i shtrenjtë i historisë është blerë këtë verë Merkatoja e kwsaj vere ka qenë më e shtrenjta për lëvizjet e lojtarëve. “AS” ka publikaur 11-tshen (formacion) rekor
Bernardo Silva tremb Manchester Cityn, flet pas dëmtimit Mesfushori i ri Bernardo Silva ka siguruar tifozët se ai është i aftë dhe i shëndetshëm pasi u lëndua në Kupën e Konfede
City pas Bernardo Silvës, bën një tjetër blerje rekord Manchester City është mjaft aktive në merkaton e kësaj vere. Pasi siguroi Bernardo Silvën, ekipi i Guardiolës po bëhet g