999 rezultate për

bernardeschi

Futbollisti italian zgjedh Ronaldon para Messit Bota e futbollit është e ndarë në dysh se cili është lojtari më i mirë në qarkullim, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo.
Lajme të mira për Allegrin, dy yjet e skuadrës stërviten para ndeshjes ndaj Realit Alex Sandro dhe Federico Bernardeschi janë trajnuar me pjesën tjetër të skuadrës së Juventusit përpara ndeshjes të së ma
Nga frika ndaj Realit përfiton Milani, Allegri do lërë pushim yjet e skuadrës për derbin Juventus nuk ka ndërmend të rrezikojë yjet e skuadës në ndeshjen e kampionatit kundër Milanit, teksa 3 ditë më pas do ti
Bernardeschi ëndërron të fitojë këto dy trofe të rëndësishëm Ylli i Juventusit, Federico Bernardeschi ka zbuluar dy ëndrrat e tij në futboll – të fitojë UEFA Champions League dhe Ku
Juventusi humbet xhevahirin e tyre për ndeshjet e mbetura të sezonit Juventusit i duhet të luajë pjesën e mbetur të sezonit pa anësorin italian, Federico Bernardeschi. Anësori i Juventus
Bernardeschi dhe Higuain i shkaktojnë probleme Juves Massimiliano Allegri ka konfirmuar se Federico Bernardeschi mund t’i nënshtrohet një operacioni, ndërsa Gonzalo Higuain
Bernanrdeschi: Ne merituam të fitonim ndaj Tottenhamit Anësori italian, Federico Bernardeschi këmbëngul se Juventusi "meritoi të fitoj dhe është i bindur se torinezët shkojnë
Formacionet zyrtare: Juventus - Tottenham Juventus do të përballet sonte me anglezët e Tottenham Hotspur, ndeshje e vlefshme për 1/16 të UEFA Champions League.
Ka gol në ndeshjen Cagliari - Juventus (VIDEO) Juventusi ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Goli është shënuar nga Federico Bernardeschi në
Juventus kalon në avantazh (VIDEO) Jventusi ka kaluar në avantazh përballë Spalit që në minutën e 14'. Autori i golit është Bernardeschi që merr një to
Juventus shpenzon miliona në merkato vetëm për "rezerva" Juventusi ka goditur në afatin kalimtar veror duke blerë shumë lojtarë të njohur. Max Allegri kishte kërkuar përforcime
Juventus transferon një super lojtar Juventus dhe Fiorentina kanë arritur marrëveshje për transferimin e anësorit 23 vjeçar, Federico Bernardeschi. Lajmi
Lojtari i cili po bën me zemër Juventusin ka marrë një vendim Federico Bernardeschi është në mesin e sulmuesve më premtuese të futbollit italian. Ai cilësohe si xhevahir i ri i Fiore
Juventus nis sulmin për të afruar super talentin e Fiorentinës Juventusi po mendon për Federico Bernardeschin, i cili pritet të të largohet nga Fiorentina duke parë ofertat por edhe t
Interi befason Juven, vjen oferta për talentin e Fiorentinës Interi po punon për të sjellë Federico Bernardeschin në skuadrën e Spalletti për sezonin e ri. Zikaltrit janë shumë të i
Milani hap "thesin", 150 milionë euro për 4 yje Milanit kanë vendosur të hynë fuqishëm ne merkaton e janarit duke shpenzuar shifra të frikshme për të përforcuar ekipin
“Me atë femër në shtëpi, si mund ta ketë mendjen te futbolli” (FOTO LAJM) Po bën xhiron e mediave online dhe të rrjeteve sociale një deklaratë e ish-trajnerit të Fiorentinës, Aldo Agroppi. Ai ka