999 rezultate për

bernabeu

Tjetër veprim i madh nga Reali, shndërron stadiumin në qendër furnizimi me pajisje mjekësore Real Madrid vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër Covid-19. Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se k
Shoku i Ronaldos "dridh" Juventusin: CR7 e ndjen dëshirën e rikthimit në Real Madrid Crsitiano Ronaldo ishte prezent në "Santiago Bernabeu" për ndeshjen Real Madrid - Barcelona. Gazetari dhe shoku i Cri
U mposht në "Bernabeu", Pique: Reali më i dobët me të cilin jam përballur Barcelona humbi ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu" me rezultatin e pastër 2-0, por Pique bëson se ky ishte Reali
Ronaldos si ndahet zemra nga Reali, i pranishëm sot në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Luhet "El Clasico", një ndër ndeshjet më të mëdha në Botë dhe që shumë pak mund të rezistojnë pa e ndjekur, as Cristiano
Zidane para "El Clasiccos": Barcelona varet nga Messi Zizu thotë se Barça është më e dobët pa Messin në ekip. Sido që të jetë, ai s’po brengoset për kundërshtarin, por se çfa
Gabriel Jesus befason Realin, 1-1 në Bernabeu (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 13 minuta avantazhi i Realit. Mancester City ka barazuar shifrat në 1-1 falë golit të Gabriel Jesus
De Bruyne optimist: Mund ta mposhtim Realin në "Santiago Bernabeu" Mesfushori i Manchester City-t, Kevin De Bruyne është besimplotë se skuadra e tij mund ta mposhtë Real Madridin në "Sant
Telashe pë Realin, Sterling i gatshëm për ndeshjen në "Bernabeu" Rahemm Sterling ka lënë pas dëmtimin dhe është i gatshëm për të dhënë kontributin e tij në ndeshjen ndaj Realit e vlefsh
Real Madrid befasohet në "Santiago Bernabeu", bllokohet nga Celta Vigo (VIDEO) Real Madridi do të dalë me një barazim 2-2 nga Santiago Bernabeu pas sfidës së luftuar me Celta Vigon. Ishte një ndes
Trajneri i Celta-s paralajmëron Realin: Vijmë për fitore në "Bernabeu" Trajneri i Celta Vigos, Oscar Garcia, ka paralajmëruar kryesuesit e La Ligas se në këtë ndeshje do të hyjnë vetëm për ta
Po mahnit Premierligën, Reali gati ta sjellë në "Bernabeu" Ylli i Wolves, Adama Troare raportohet se po monitorohet nga Reali dhe Barcelona. 24 vjeçari po shijon një fushatë ma
Tifozët e Realit tallen me Simeone, përgjigjet ky i fundit Santiago Bernabeu festoi fitoren në derbi të Real Madridit 1-0 duke tallur me trajnerin e Atletico Madrid Diego Simeone.
Duket e pabesueshme, Benzema golin e parë ndaj Atleticos në "Bernabeu" Karim Benzema ka shënuar golin e parë ndaj Atletico Madridit në "Santiago Bernabeu". Sulmuesi i Real Madridit nuk kis
Shpërthen "Bernabeu", Reali kalon në epërsi ndaj Atletico Madridit (VIDEO) Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Atletico Madridit në "Santiago Bernabeu". Wshtë Karim Benzema ai që ka dërguar
Pas Superkupës Reali i rikthehet kampionatit, pret Sevillan në Bernabeu pa "kokat" e ekipit Pasi u kurorëzua në Arabinë Saudite me trofeun e Superkupës së Spanjës Reali i Madridit i rikthehet kampionatit në Prime
Isco drejt "bluve të Londrës" El Desmarque raporton se Isco është shfaqur si një objektiv i Chelsea për afatin kalimtar të verës. Mesfushori spanjo
Reali dëshiron ta mbajë në skuadër Jamesin Mesfushori ofanziv kolumbian do të mbetet në "Santiago Bernabeu" së paku deri në fund të këtij sezoni Real Madridi nu
Reali merr vendimin për talentin Odegaard Martin Odegaard është duke zhvilluar një sezon fantastik me skuadrën e Real Sociedadit në La Liga. Talenti norvegjez
Fishkëllimat në Bernabeu, Bale: Tani jam mësuar Gareth Bale ka thënë se me kalimin e kohës ka mësuar se si t’i përballojë fishkëllimat e tifozëve të Real Madridit dhe g
Bale pritet me vërshëllima në "Santiago Bernabeu" Emri i Gareth Bale u fishkëllye vazhdimisht para dhe pasi u fut në lojë si zëvendësues në fitoren e Real Madridit 3:1 ku