999 rezultate për

berishes

Merr jetë ëndrra e Interit për Champions, Lazio ndalet nga Atalanta e Berishës (VIDEO) Strakosha dhe Berisha e kanë ndalur përballjen e tyre me nga një gol të pësuar në përballjen e sotme. Fituesi është
Balla i përgjigjet Berishës: Je një plak i çmendur Pas akuzave të Berishës së Balla e kishte aksidentuar personin pranë të cilit dukej në fotografitë e publikuara, ka reag
Gruaja e Shkëlzen Berishës shpërthen kundër Veliajt: Erion mjaft! Gruaja bukuroshe e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani duket se ka vendosur që ti kthehet kundër Erion Veliajt, kryetarit
Denoncimi i Berishës për të miturin e përdhunuar, përgjigjet policia Ish kryeministri Sali Berisha në rrjetin e tij social Facebook denoncoi sot se një i mitur vetëm 6 vjec ishte përdhunua
EKSKLUZIVE/ Flet kuksiani që "tundi" dje PD-në: Kush sabotoi protestën e Kalimashit dhe përse iu drejtova Berishës Fjalimi i tij anti-sistem në Kuvendin e Partisë Demokratike ishte "hit" i javës në rrjetët sociale. Ibsen Elezi, ish
Ish-truproja e Berishës dorëzohet në polici Ish-truproja e Sali Berishës është vetëdorëzuar në policinë turke. Këtë vendim të rëndësishëm e ka lajmëruar ai nëpërmje
Berisha kopjon golin me roveshatë të Ronaldos dhe dërgon ekipin e tij në gjysmëfinale (VIDEO) Një gol i Besart Berishës në minutën e 89'-të të çerekfinales me Melburne Victory dhe Adelaides, bëri që ekipi i shqipta
Nard Ndoka plas "bombën" në PD: Epoka e Berishës ka mbaruar! Nard Ndoka, kreu i Partisë Demokristiane ka dalë si kurrë më parë hapur pro Bashës dhe "kundër" ish-kryeministrit Sali B
Fundi i Berishës në PD? Basha bën lëvizjet e papritura brenda partisë Pak ditë më parë në mbledhjen e PD-së u miratua statusi i ri i Partisë Demokratike. Mes mungesash të rëndësishme dhe
Basha i bën "gjëmën" Berishës, i përjashton dhëndrin dhe Flamur Nokën Ditën e djeshme u bë e ditur se ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli u kthye në kryesinë e Partisë Demokratike. Por
Deklarata e Berishës: Gulf i përket Olsi Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha përsa i përket cështjes së kompanisë së naftës "Gulf" ka publikuar denoncimin e një qyteta
Denoncimi i Berishës: Ose në takimet e kryeministrit, ose ik nga puna Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar vetëm pak minuta më parë, faktin se në një takim të ardhshëm të PS, punonjësi
Sot blogere luksi, nusja e Berishës paska qenë dikur këngëtare (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Prej shumë vitesh ajo ka pushtuar revistat e modës
Armina Mevlani del jashtë çdo parashikimi: A do t'ja lante këmbët Berishës? A do t'ia lante këmbët Berishës si nuse që është? Armina Mevlani e ftuar në "Kurthin e Piter Panit", ka rrëfyer për h
A i thotë Berishës babi? Armina Mevlani përgjigjet me diplomaci Lidhja e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës është në qendër të vëmendies të mediave rozë. E ftuar në emisionin “Në
Atalanta e Etrit Berishës ndal Interin e Spallettit (VIDEO) Interi ka bërë një hap fals në luftë për të siguruar një vend në Champions League për sezonin e ardhshëm, pasi sonte u n
U kërkua burgosja e Berishës dhe Metës? Arian Çani habit me deklaratën (VIDEO) Pas deklaratës së Berishës që ambasadorja e BE, Vlahutin, i ka kërkuar Llallës arrestimin e tij, Arian Çani ka bërë një
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Nota e Strakoshës dhe e Valon Berishës (FOTO LAJM) Lazios ka arritur të fitojë me rezultatin 4-2 ndaj Salzburgut në kuadër të çerekfinales së parë në Europa Leagues. Me
Lazio e Strakoshës mposht bindshëm Salzburgun e Berishës (VIDEO) Lazio ka arritur të triumfojë sonte ndaj Salzburgut të Valon Berishës me shifrat e përgjithshme 4-2 në "Olimpico", ndesh