999 rezultate për

berishes

Aktori shpërthen kur sheh Ramën që qethet, ia kalon edhe Sali Berishës në ofendime Pak ditë më parë bëri “show” një video e Edi Ramës, i cili filmoi veten duke u qethur tek një berber në qytetin e Fierit
Berishës ende i dhembin akuzat e Thaçit, e sulmon duke përmendur Merkelin Ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës i ka djegur e vërteta e Thaçit i cili e akuzoi se i ka shitur naftë diktatorit
Sot është përvjetori i rënies së Bekim Berishës, shikoni sa i drejtë ka qenë (VIDEO) Sot më 10 gusht të vitit 1998, Bekim Berisha i njohur edhe nën nofkën “Abeja” si njëri ndër luftëtarët e Ushtrisë Çlirim
Akuza të reja ndaj Berishës, si punoi kundër UÇK-së dhe vrasjet misterioze Kosova është rikthyer edhe një herë tjetër në vëmendjen e opinionit publik pas deklarimit të presidentit Hashim Thaçi pë
Thaçi sulmin ndaj Berishës përpiqet ta mbulojë duke sulmuar mediat Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe sot ka habitur me akuzat e tij duke thënë se mediat e kanë manipuluar deklaratën
LSI i "vardiset" Berishës, thotë se kufiri i Kosovës me Serbinë është në rregull U desh një reagim i Sali Berishës në lidhje me Kosovën që të fillonin reagimet e politikanëve të tjerë të cilët kanë fil
Dëshmia: Si Thaçi tentoi të pengonte vizitën e Berishës në Kosovë Ish-deputetja e LDK’së, Melihate Tërmkolli ka thënë se Sali Berisha nuk ishte lejuar të hynte pasluftës në Kosovë pasi p
Çfarë thuhej në kabllogramet e Wikileaks për Berishën dhe Thaçin Presidenti i vendit Hashim Thaçi ishte trembur pas ndikimit politik të ish-kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha. Një
Thaçi përdori Rugovën kundër Berishës por dikur kërkonte dënim për të (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka përdorë Ibrahim Rugovën për të akuzuar Sali Berishën se është kundër shqiptarëv
Thaçi i përgjigjet Berishës: Furnizove tanket e Millosheviçit me naftë, strehove Arkanin Presidenti Hashim Thaçi i ka reaguar Sali Berishës, i cili i dha mënd që të mos e mbështesë idenë që Lugina e Preshevës
Atalanta, "tërmet" 8 ballë në Bosnjë Atalanta e Etrit Berishës arriti të kualifikohet për në raundin e tretë eliminator të Europa Leagues, pasi lëshoi një “s
Gardisti me emër dhe mbiemër i rrëfen Berishës ngjarjen e tritolit në Vlorë Ish Kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në facebok mesazhin e ardhur nga nje gazetar me banim në suedi i ci
Djali i Sali Berishës nxjerr foto të nxehtë me Armina Mevlanin (FOTO LAJM) Në kulmin e pasionit dhe dashurisë, çifti më i përfolur i publikut ka befasuar me këto pamje. Armina Mevlani dhe Shkë
"Vrave dëshmitarin", Artan Hoxha braktis emisionin e tij prej Berishës Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, ka qenë këtë herë i ftuar në emisionin "Java" Të RTSH-së që transmetohet në
Nuk ishte në emision, Artan Hoxha mesazh të hapur Berishës Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, ka qenë këtë herë i ftuar në emisionin "Java" Të RTSH-së që transmetohet në
Denoncimi i frikshëm i Berishës: Xhafaj i çau stomakun të riut në hetuesi ish kryeministri Sali Berisha, ka bërë një denoncim shumë të rëndë këtë herë, nëpërmjet mesazht të një qytetari. Sipa
Dashamir Shehi i del kundër edhe Sali Berishës Ish-kryeministri Berisha është politikani i parë nga opozita i cili ka propozuar djegjen e mandatëve, por opozita duket
Balla i përgjigjet ashpër Bashës: Gojë-përdalë, boll u fshehe pas Berishës Taulant Balla ka reaguar pak pasi Basha deklaroi se Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli moskompetencë në lidhje me padinë
Tatuazh fytyrën e Berishës e miliona lule Luanës, çmenduritë e fansave për VIP-at Ditëve të sotme, për shkak të rrjeteve sociale, fansat e VIP-ave bien edhe më shumë në sy. Ama edhe cmendurirat e tyr
Versioni tronditës: E vranë, me kë ishte në makinë shoferi i Xhafajt Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në makinën e Gardës së Republikës u gjet pa jetë trupi i Shkëlzen Qordjas, sho