999 rezultate për

berishes

Detaji që nuk u vu re, në protestën e dhunshme ishte edhe ish-truproja i Berishës Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u zhvillua një protestë e madhe dhe me shumë dëme duke kundërshtuar vendimin e qeverisë
Skandali i ish-ministrit të Berishës: U dha shtëpi falas motrës, vëllezërve dhe kunatës Ish-ministri I qeverisë Berisha, Flamur Noka akuzohet për korrupsion gjatë kohës kur ishte drejtor i Bordit të Entit të
Berisha sërish në krye të PD-së? Politikani rrëfen rrezikun Ish-politikani Neritan Ceka, ka qenë i ftuar në Neës 24, ku është pyetur nëse ekzistojnë shanset për një rikthim në push
Në kërkim të "peshqëve të mëdhenj"? Lu i shkon në zyrë Berishës Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me ish kryeministrin Sali Berisha.
Frikë për jetën? Artan Hoxha tregon çfarë ndodhi pasi i nxorri të "palarat" Berishës I ftuar në "Vila 24" në News 24 Artan Hoxha ka rrëfyer sherrin me ish-kryeministrin Sali Berisha. Gjatë bisedës ai d
Njeriu që i shpëtoi jetën Berishës: Ilir Meta kërkonte kokën e tij! "Kam bërë një veprim shumë të mirë. Jo vetëm pse i shpëtova jetën Sali Berishës dhe të tjerëve atë natë, por edhe pse sh
Kokaina në Durrës, vëllai i Edi Ramës i përgjigjet Sali Berishës Prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes pasi akuzohet nga opozita si trafikant droge. Bëhet fjalë për as më pak
Denoncimi i rëndë i Berishës: Paratë e drogës përdoren për fajde, disa kanë vrarë veten Këtë herë ish0ktyeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet qytetarit dihital se “Paratë e drogës përdoren për fajde;
Si kurrë më parë, Basha del kundër vendimeve të Berishës Si rrallë herë më parë, kreu i PD-së Lulzim Basha ka dalë hapur dhe ka pranuar gabimet e ish-kryeministrit Sali Berisha.
Damir Fazlliç zgjedh Berishën dhe e quan Bashën "politikani me budalla në Ballkan" (FOTO LAJM) Lulzim Basha është në syrin e ciklonit tani në median shqiptare dhe të huaj pas zbulimit të lidhjeve me lobet ruse, të c
Tjetër gjyq, Shkëlzen Berishës s'i ndahet gjykata Shkëlzen Berisha nuk u ndahet dyerve të gjykatës në lidhje me akuzat që janë bërë në drejtim të tij. Ai ka depozituar
Salzburgu i Valon Berishës shënon dy gola të shpejtë ndaj Dortmundit (VIDEO) Salzburgu i Valon Berishës po e turpëron Borussia Dortmundin brenda në shtëpinë e tyre. Ai që i ka shënuar të dy gol
Rama në overdozë? Zbulohet fotoja me dorën e fashuar (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar ish-kryeministri Sali Berisha "lajmëroi" se kryeministri Edi Rama ka kaluar në overdozë dhe është tran
Do i fus plumbin në gojë, kërcënimi i Azemit për Berishën pak para se të vritej Ismet Haxhia është një ndër të akuzuarit për organizimin e vrasjes së Azem Hajdarit. Por, e gjithë ajo që ndodhi sip
Trondit Haxhia: Hajdari u vra gabimisht, Haklajt donin kokën e Berishës Ismet Haxhias vazhdon të ngulmojë fort se prita e asaj nate ku humbi jetën Azem Hajdari ishte për Sali Berishën. "Aze
Klosi flet për vrasjen e Azem Hajdarit dhe përfshirjen e Berishës Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, i përgjigjet ish-truprojës së Presidentit Berisha, Izet Haxhia, duke i cilësuar të pabaza
Artan Hoxha i hap "luftë" Berishës: Del regjistrimi që nisi serialin e vrasjeve në Tropojë (VIDEO) Nga Artan Hoxha Pas videos ku Sali Berisha shfaqej duke rregjistruar me diktofon ne reanimacionin e spitalit ushtarak
Berishës nuk i del inati me Artan Hoxhën, tani sulmon edhe Eni Vasilin Sali Berisha ka reaguar sërish në lidhje me debatin e mbrëmshëm me gazetarin Artan Hoxha duke rreshtuar një sërë akuzash
Gjenerali demokrat i del kundër Berishës: Meçollari s'është spiun Ndërkohë që ish-kryeministri Sali Berisha dhe opozita është hedhur në sulm ndaj Artur Meçollarit, deputeti i PD-së ka da
Hoxha ia numëron në sy "krimet" Berishës: Unë do të të bëj kronikën e zezë Ish-kryeministri Sali Berisha ka pasur një debat të fortë me gazetarin investigativ, Artan Hoxha. Mes Berishës dhe Ho