999 rezultate për

berishes

Sali Lushaj rrëfen momentet e fundit të Azemit: Berishës i shkonte loti kokërr për Hajdarin Sali Lushaj, ish truproja i ish kryeministrit Sali Berisha, ka folur për vrasjen e Azem Hajdarit dhe rigjykimin e kësaj
Balla, padi ndaj Berishës, pronarëve dhe administratorëve të kompanisë që ndërtoi kompleksin "Kontakt" Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla ka kallëzuar në Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion ish-kryeministrin Sali B
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
Fjalët e Etrit Berishës pasi pësoi gol nga mesi i fushës Kapiteni i Kombëtares, Etrit Berisha, foli menjëherë pas triumfit 3-1 ndaj Kazakistanit, ku më së shumti u ndal te goli
Rama shpërthen kundër Berishës: Një mbetje organike Kryeministri Edi Rama shpërtheu në akuza të rënda ndaj ish-paraardhësit të tij, Sali Berisha. Rama: Ky është lideri y
OFL ul sërish "kokën", i rikthen edhe naftën e sekuestruar Lulzim Berishës Lulzim Berishës i rikthehet nafta e sekuestruar disa muaj më parë nga Operacioni Forca e Ligjit. Bëhet me dije se pr
Rama akuzoi Berishën dhe Metën, çfarë përmbante raporti i Dick Martyt për UÇK Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar Berishës, Bashës dhe Metës që të përgjigjen se pse e votuan pro raportin e Dick Mart
U tha se kishte vdekur, vëllai i Alvin Berishës është gjallë në kamp? Bedri Elezi, Drejtori i Institutit të Marrëdhënieve Ndërkombëtare në Kosovë, tha se vëllai i Alvin Berishës, Beniamin Be
Vëllai i Alvin Berishës është gjallë dhe kthehet sot në Shqipëri Drejtori i Sigurisë pranë Institutit të Marrëdhënieve Ndërkombëtare, Kosovë, Bedri Elezi në një intervistë për "Abc e Më
E sekuestruan me bujë, SPAK "ul kokën" dhe i rikthen mjetin e blinduar Lulzim Berishës Gjykata e Posaçme liron nga sekuestroja dhe i kthen automjetin e blinduar BMW të Lulzim Berishës. Makina e blinduar e
Konspiracionisti akuza Ramës, Bashës dhe Berishës: Për vete do bëjnë vaksinën kundër COVID-19 Konspiracionisti Alfred Cako tha në studion e emisionit “E Diell”, se të krerët qeveritarë dhe familjarët e tyre do e bë
I përmendi të ëmën e ndjerë, Rama i përgjigjet ashpër Berishës Kryeministri Edi Rama ka patur një reagim zemërimi ndaj ish-Kryeministrit Berisha, pas një mesazhi që ky i fundit kishte
Rama i uron live ditëlindjen Berishës: U bëfsh 100, me jetë e me shëndet! Gjatë emisionit, kryeministri Edi Rama ka uruar ditëlindjen e ish-kryeministrit Sali Berisha duke i thënë që të lërë his
Ralf Gjoni "parashikon yjet": Pse Rama është i paqëndrueshëm dhe ja kalon Berishës në politikë Deputeti Ralf Gjoni ditën e sotme nga foltorja e Parlamentit zbuloi arsyen pse kryeministri Rama ndryshon mendje shpejt.
Konspiracionisti: Kjo është lidhja e Berishës dhe Ramës me Iluminatin Konspiracionisti Alfred Cako i ftuar në E diell, ka marrë pjesë në debat në lidhje me vrasjen e Azem Hajdarit. Teksa
Rrëfimi i Berishës për vrasjen e Hajdarit, ironizon Artan Hoxha Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar sërish rrëfimin e ish-kryeministrit Sali Berisha për vrasjen e Azem Hajda
Deklarata e fortë e Berishës: Vrasësit e Azemit atë ditë pritën në aeroport Fatos Nanon Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.
Gjyqi ndaj Izet Haxhisë, thirret në prokurori Sali Berisha dhe Ylli Rakipi Prokuroria ka kërkuar thirrjen e 10 dëshmitarëve, për të hedhur dritë mbi vrasjen e Azem Hajdarit. Në mesin e tyre ë
Nuk njihet më! Shihni ndryshimin e Alvin Berishës 1 vit pas kthimit nga kampi sirian (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend historinë e 11-vjeçarit, Alvin Berisha, i cili doli nga “kampi i ferrit” Al Hol në Siri. Por
Ina reagon ashpër ndaj Robert Berishës: Nuk do e dëgjoja as për 100 mijë euro Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ka folur në “Glamour zone” për marrëdhënien që ka me figurat publike. E