999 rezultate për

berishen

Fshehu kasetën e 21 Janarit? Hoxha i përgjigjet Bollinos: E doje për të bërë pazar me Berishën! Dosja e 21 Janarit ka ringjallur debatet në Shqipëri, me akuza e kundërakuza të forta. Mbrëmjen e kaluar gazetari Artan
Frrok Çupi flet për përplasjet me Berishën: Shyqyr që jam gjallë! "Më përndoqi nga Shqipëria, më përndoqi nga disa punë, më përndoqi fizikisht, më kërcënoi familjarisht aq sa kam marrë g
I dha fund lidhjes me Patris Berishën, pse u arratis Tuna në SHBA Këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës, pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha. Ajo po qëndron me Linda Hal
Sot në krah të Ramës, dalin fotot kur Ardit Gjebrea quante Sali Berishën "hero"(FOTO LAJM) Sapo jemi në prag fushate, i gjithë publiku përballet me qindra mesazhe politike që e bombardojnë nga të gjitha anët.
Habit Edi Rama, flet për Sali Berishën dhe e quan lider karizmatik Pavarësisht akuzave të ndërsjellta, Kryeministri Rama e ka cilësuar ish-Kryeministrin Berisha një lidership karizmatik,
Çmimi i lartë i naftës, Rama ia pason fajin Berishën Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se çmimi i lartë i karburantit në vendin tonë është pasi qytetarët paguajnë edhe taksën
Protestuesit sulmojnë selinë e PS-së, Balla ka një mesazh për Sali Berishën Zemërimit të qytetarëve nuk i ka shpëtuar as selia e Partisë Socialiste, të cilës të rinjt e revoltuar i kanë thyer xham
Braçe kujtohet për vrasjen e Klodian Rashës, por hallin e ka me Sali Berishën Për herë të parë, zv/kryeministri Erion Brace ka reaguan në lidhje me ngjarjen e rëndë të vrasjes së 25 vjecarit në Tira
Lul Berishën e Shullazin! SPAK kërkon arrestimin e 5 "të fortëve" për vrasjen e bujshme Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit (SPAK), ka përfunduar hetimin dhe ka dhënë masën e sig
Reja zbulon prapaskenën e bujshme: Etrit Berishën e kërkuan Juventusi dhe Milani ë gjesh një portier me rrogë 1 milion euro në vit në Serinë B është diçka shumë e rrallë dhe ky përjashtim në këtë sezon
Rama akuzoi Berishën dhe Metën, çfarë përmbante raporti i Dick Martyt për UÇK Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar Berishës, Bashës dhe Metës që të përgjigjen se pse e votuan pro raportin e Dick Mart
Vrasja e Azem Hajdarit, merret vendimi për Sali Berishën si dëshmitar Prokuroria i ka dorëzuar gjykatës shkresat e adresave të shumicës së dëshmitarëve që priten të thirren për të dëshmuar n
Challandes fton Bernard Berishën për ndeshjet e nëntorit Duket se inati i selektorit Bernard Challandes me Bernard Berishën ka marrë fund. Kësisoj, ylli i Akhmat Grozny ka ma
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha 25 vite më parë: Familja i jep fund kërkimit, akuzon Sali Berishën Pas 25 vjet kërkimi, familja e Remzi Hoxhës ka vendosur të ndërpresë kërkimet për biznesmenin e zhdukur. Djali i tij,
Lleshaj zbulon marrëdhënien që ka me Berishën: Nuk e kam patur fatin t'a kem mik "Nuk kam patur fatin që ta kem mik Berishën. Nuk është prishur asnjë miqësi..." Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj,
Meta uron Berishën për ditëlindje: Pranvera pa fund doktor Presidenti Ilir Meta ka uruar publikisht ish-kryeministrin Sali Berisha me rastin e ditëlindjes. Berisha mbush sot 76
Kryebashkiakja e Durrësit fut në "sherr" Ramën e Berishën: Mbeturinë e komunizmit! Pas deklaratës së fortë se Rama do të shkarkojë kryebashkiaken e Durrësit, ka reaguar kryeministri. Gjatë një deklara
Armina Mevlani nuk pret më gjatë, ja kur do të martohet me Shkëlzen Berishën (FOTO LAJM) Armina Mevlani kishte menduar që 2020-ta të ishte viti i kurorëzimit të dashurisë së saj me Shkëlzen Berishën, por pande
Baton Haxhiu tregon si nisi përplasja me Berishën: Është njeri i fëlliqur! Gazetari kosovar, Baton Haxhiu, ka deklaruar se ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha është i pamëshirshëm dhe i fëlliq
A do e grumbullojë Challandes Berishën për ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut? Paraqitja individuale ndaj Greqisë e ka bindur trajnerin e Kosovës Bernard Shaland t’i besojë sërish futbollistit të Akh