999 rezultate për

berisha

Alvin Berisha shkon në spital 11-vjeçari Alvin Berisha i shoqëruar nga babai Afrim e familjarët e tij ka nisur vizitat mjekësore në spitalin e Lecco-s
Ndëshkohet Berisha, Franca zhbllokon rezultatin (VIDEO) Franca ka zhbllokuar rezultatin që në minutën e 8. Është Griezmann i cili kroson dhe gjen të pambuluar Tolisson që me ko
A është Berisha lideri i vërtetë i PD? Përgjigjet hapur ish-kryeministri Ish-kryeministi Sali Berisha njihet për marrëdhënien e tij shumë të mirë me kreun e PD Lulzim Basha. Berisha i ka he
Dalin pamjet, Berisha në krah të muxhahedinëve dhe këshilltarit të Trump (FOTO LAJM) Tre ditë më parë, në Ashraf 3, ku banon grupi kryesor opozitar iranian, muxhahedinët (MEK) u mbajt një konferencë e madh
Ndëshkohet Berisha, Andorra barazon rezultatin (VIDEO) Andorra ka barazuar rezultanin përballë Shqipërisë. Pas një harkimi nga e majta, futbollisti i Andorrës, Martinez, nu
Berisha rrëfen çfarë i tha zyrtari i lartë për Ramën: Do më ankohet për Macron-in Sali Berisha ka treguar biseda me një person me funksione të larta lidhur me pritshmëritë për çeljen e negociatave.
Akuza e fortë e Berishës ndaj Dvoranit: Ka 100 milionë të pajustifikuara Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta sot mbi kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian D
Robert Berisha flet për marrëdhënien me vëllain pas sherrit me Tunën: E kam rritur unë! "Patrisi është 9 vite më i vogël se unë dhe e kam rritur, Jam kujdesur për të më shumë se prindërit e mi. Ne nuk kemi pa
Berisha për Muriqin: Do na mungosh, do fitojmë për ty Futbollistët e Kosovës nuk e kanë pritur mirë lajmin që Vedat Muriqi do të mungoj në dy ndeshjet e ardhshme. Ndër të
Babai i Alvinit: Djalit i kam parë plagë të tmerrshme në trup Afrim Berisha, i ati i Alvin foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. "Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr m
Robert Berisha me këngë dedikuar Nora Istrefit në Fesivalin e RTSH-së Robert Berisha është një prej muzikantëve më të njohur në Kosovë dhe jo vetëm. Prej vitesh, ai ka spikatur si instrument
Sali Berisha: Minishengeni synon defaktorizimin e Kosovës, gjithë shqiptarët ta kundërshtojnë Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka thënë se projekti i nisur nga Edi Rama dhe Alesksander Vucic ka për qëll
Berisha zbulon "pazarin" mes Ramës e Vuçiç: Injoroi Kosovën për hapjen e negociatave "Burime shume te sigurta dipllomatike kane informuar se serbomadhi Vuçiç ne Nish kishte rene dakord me Zografin Bis per
Alvini rrëfehet për jetën brenda në kampin e ISIS: Na mësonin të luftonim Pas 5 vitesh në një kamp lufte nw Siri vogëlushi Alvin Berisha është bashkuar me babain dhe motrat. Ndërkohë që lajmi
Injorantë si ai nuk rreshtin, Berisha sulmon hapur Albin Kurtin Zafir Berisha nga Nisma Socialdemokrate e ka ofenduar Albin Kurtin, kreun e Vetëvendosjes, derisa ka folur për komandant
Alvin Berisha mbërrin në Itali (VIDEO) Alvin Berisha mbërrin në Itali. 11-vjeçari me origjinë shqiptare u transferua me një fluturim të planifikuar nga Alitali
Flet avokati i familjes Berisha: Operacioni vazhdon, Alvin nuk ka mbërritur ende në Itali Ditën e sotme, lajmi se Alvini doli nga kampi sirian u shpërnda me shpejtësi në media. Gjithashtu u raportua se ai do të
Fotoja, Alvin Berisha shpëtohet nga ferri sirian (FOTO LAJM) Alvin Berisha është nxjerrë më në fund nga kampi i Al Holit në Siri. Pritet që prej ditës së sotme 11 vjeçari të dërg
Berisha poston foto prekëse kushtuar Alvin Berishës: Narkoshteti nuk pyet! Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar një foto që ia ka përcjellë një emigrant shqiptar nga Italia, ku tregohet sesi
Berisha: Taulant “Yaris” do të mbyllë dosjen, fitonte gjysmën e parave të "mallit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në policinë e shtetit ka nisur një hetim në lidhje me disa drejtues të lar