999 rezultate për

berisha

Berisha: Policia me Balilin “zhdukën” 10 mijë ton drogë… Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një takimi me ambasadorin Italian në vendin tonë, Alberto Cuttilo ka deklaruar se ka
Favorizoi lirimin e Lul Berishës, gjykata lë të lirë ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Është liruar nga burgu ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Astrit Kotaj duke marrë masën e sigurisë nga Gjykata e Lartë
Në vilën e Arminës dhe Shkëlzenit hyjnë dy pjestare të reja (FOTO LAJM) Ish Miss Albania, Armina Mevlani njihet për dashurinë që ka ndaj kafshëve e veçanërisht ndaj maceve. Kësaj here blog
Berisha dhe "qytetari dixhital" zbulojnë trafikantët në familjen e Fatmir Xhafajt Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se një doganier i Qafë – Thanës që lejoi kalimin e 800 kg kanabis është nip i fami
Berisha "degjeneron" Veliajn, zbulon videon ku kryebashkiaku pasi tështin fshin duart... (VIDEO) Kreybashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ditën e djeshme bashkë me kryemionistrin Edi Rama ka marrë pjesë në një takim me qy
Gjinushi shpërthen ashpër ndaj Berishës: Kërma e politikës shqiptare… Skënder Gjinushi ka folur në lidhje me situatën politike në vend, bojkotin e opozitës si dhe akuzat ndaj nipit te tij ng
Berisha: Gjithmonë i gatshëm për ty Kosovë Bernard Berisha është gjithmonë i gatshëm për Kosovën. Anësori i skuadrës Terek që luajti disa minuta në fund të ndes
A shkon pasuria e familjes Berisha deri në 300 milion euro? Avokati Spartak Ngjela është i njohur për qëndrimet dhe deklaratat radikale për situatën politike. Por ndryshe nga herët
Shkëlzen Berisha: Ju tregoj vilën time dhe të Ramës (FOTO LAJM) Disa ditë më parë në media u publikuan foto të vilës ku Shkëlzen Berisha jeton me të dashurën e tij, Armina Mevlani. Për
Berisha sulmon Ramën: 20 djem i mbyte në Vlorë për drogën tënde Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka akuzuar qeverinë për situatën katastrofike ku sipas
Ilir Çeta, ja kush donte t’a vriste me granatë Berishën në ’97 (VIDEO) Ju kujtohet Ilir Çeta, atentatori i ish-presidentit Sali Berisha? Dritare.net sjell të plotë artikullin e gazetares Rudi
Ky mund të jetë super-formacioni me të cilin do të startojë Kosova Kosova duke filluar nga ora 20:45, do të zhvillojë ndeshjen e pestë kualifikuese për Kampionatin Botëror ndaj Islandës.
Berisha kujton ndërhyrjen e NATO-s kundër Beogradit gjatë luftës së Kosovës Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka kujtuar sulmet e 24 marsit 1999, ku NATO nisi ofensiv
Kosova kërkon mrekullinë ndaj Islandës, bën gati formacionin me yje Sot është një ditë shumë e rëndësishme dhe për Kosovën, që sonte në mbrëmje do të luajë në “Loro Boriçi” ndaj Islandës.
Strakosha apo Hoxha? Etrit Berisha ia bën më të vështirë zgjedhjen De Biasit Mungesa e madhe për sfidën e sotme, Etrit Berisha ka dhënë një intervistë për "Super Sport" para ndeshjes ndaj "axurrëve
"Nipi vrau Azem Hajdarin", shpërthen Gjenushi: Berisha, kriminel karagjoz! Ish kryeministri Berisha në një intervistë për Berat Buzhalën në emisionin “Komitet”, deklaroi për herë të parë se në vr
Atalanta e kënaqur nga Etrit Berisha, por e ardhmja ... Etrit Berisha është duke zhvilluar një super sezon te Atalanta pas huazimit nga Lacio, duke i mahnitur të gjithë me para
Berisha: Si u morëm vesh me Nanon që ai të fitonte zgjedhjet në ‘97 Sali Berisha flet për herë të parë për një detaj që nuk është diskutuar deri më tani: Zhvillimin e zgjedhjeve në qershor
Berisha ndryshon historinë: Fatos Nanon e arrestuan socialistët në '93 Gjatë intervistës dhënë gazetarit Berat Buzhala në emisionin "Komiteti", Sali Berisha flet edhe për arrestimin e liderit
Berisha i rikthehet hakmarrjes ndaj Haklajve: Ata përgjakën Tropojën Ish-Kryeministri Berisha foli edhe për vrasjen e Azem Hajdarit në intervistën përballë gazetarit Berat Buzhala duke thën
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}