999 rezultate për

beri

Në një lidhje me Robert Berishën? Reagon për herë të parë modelja italiane (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Robert Berisha ishte kryefjala e mediave rozë. Kudo shkruhej se ai kishte nisur një lidhje të re me m
Sali Berisha bën deklaratën e fortë për Bashën prag zgjedhjeve "Jo nuk ka ka konkurencë mes meje dhe Bashës, unë nuk kam mundësi që të marrë më shumë vota se Basha..." Ish-kryemin
"Përfiton 12 paga të tjera veç rrogës", Mazniku dërgon në gjyq Sali Berishën "Mafiozi me 12 paga!! Apo Mafioz Mazniku ortaku i bosit të Ndragetes se Veronës, Miglioranci. Ky mafioz perveç rrogës së
Braktisi universitetin, njihuni me YouTuberin më të pasur në Australi (FOTO LAJM) Një i ri i cili vendosi të braktiste universitetin vite më parë, është kthyer në YouTuberin më të pasur në Australi.
A do të vaksinohet kundër COVID?! Përgjigjet Berisha Tashmë prej kohësh në vend ka nisur procesi i vaksinimit kundër koronavirusit, teksa sipas kryeministrit Rama vaksinimi
Supermbesa e Berishës i rikthehet lookut të vjetër, lë pas rebelizimin (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Berisha akuza ndaj Komitetit të Ekspertëve: Rama ka ish-kunatën aty, ka konflikt interesi Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në Ora Neës, ka hedhur disa akuza lidhur me situatën e pandëmisë ne Shqipëri dhe m
Berisha bën deklaratën e fortë: Shqipëria, vendi me më shumë vdekje e infeksione në botë Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në Ora News, ka hedhur disa akuza lidhur me situatën e pandëmisë ne Shqipëri dhe m
Ziberi paralajmëron masa të reja, lloji britanik i virusit merr hov në vendin tonë Lloji britanik i virusit corona po merr vrull në Maqedoni dhe sipas autoriteteve shëndetësore, më shumë se 70 për qind e
Eri pezullohet nga Për’puthen! Çfarë bëri këtë herë? Dorian Kuka iu bashkua dje Për’puthen dhe u kuptua menjëherë që do ishte pjesë e rëndësishme e emisionit pasi ndezi menj
E imagjinoni dot pa kaçurrela? Hueyda El Saied sapo bëri ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Ish-balerina dhe artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied, ka rënë gjithnjë në sy për pamjen e saj, para së gjithash
Larje hesapesh në mes të Tiranës? Berisha zbulon ekzekutorët e biznesmenit të njohur Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në zonën pranë Piramidës u ekzekutua 66-vjeçari Behar Sofia. Viktima Sofia
Puç brenda partisë?! Zbulohet shkaku i dorëheqjes së Bamir Topit Ditën e sotme Bamir Topi ka dhënë dorëheqjen nga drejtues i Frymës së Re Demokratike. Kjo lëvizje, vjen pikërisht nj
Bëri dy takime me të, Ana heq dorë nga Riniani: Nuk e ndjej! Ditën e sotme në “Për’puthen” u shfaq takimi i dytë mes Anës dhe Rinianit. Madje ky i fundit i bëri një surprizë Anë
E tradhtoi Rama? Tom Doshi hedh "grepat" tek opozita, kapet me njeriun e Berishës (FOTO LAJM) Ish-deputeti Tom Doshi duket se ka nisur të lëvizë të gjithë "gurët" për t'u bërë pjesë e zgjedhjeve më 25 Prill. Ndë
I propozon publikisht për fejesë, ç'pati Robert Berisha me deputeten shqiptare? (FOTO LAJM) Aktorja dhe së fundmi deputetja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publi
"Kishte shumë para", Albërije Hadërgjonaj flet publikisht për tradhtinë e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është k
Bëri vaksinën anti covid-19, Rama: Kam zhvilluar antitrupa (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme gjendet në Rinas ku po pret 8190 dozat e vaksinave nga Pfizer. Gjatë një konfe
Ylberi mbi ujëvarat e akullta të Niagarës (VIDEO) Fotografitë me peisazhin e ujëvarave në Niagara janë mbresëlënëse, në një kohë kur një valë e fortë e motit të keq po go
Nuk flet me Ardit Gjebrean, Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë "sherrin" (FOTO LJAJM) Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo tha