999 rezultate për

bere

Cassano godet sërish: Ronaldo s'ka lidhje me idetë e Pirlos Godet sërish Antonio Cassano. Talenti barez, në një intervistë për "Corriere dello Sport", foli për momentin e futbollit
Aksident në mes të Elbasanit, plagoset gruaja shtatzënë Një aksident është regjistruar në Elbasan, në vendin e njohur "Fusha e Loparit" pranë shkollës "Jorgji Dilo". Burimet
Merkel zbulon se nuk e ka bërë ende vaksinën: Nuk më takon, nuk jam e moshuar! Ndryshe nga liderat nëpër botë, Merkel nuk e ka marrë ende vaksinën e koronavirusit. "Unë jam 66 vjeç dhe nuk bëj pj
"Të kujton yjet e klasit botëror", trajneri i Legias tregon se përse e quan Muçin si Messi Trajneri i Legias, Michnieëicz, nuk ka ndërmend që të ndalet me krahasimet duke e dërguar Ernest Muçin në qiellin e shta
"Numri 20? Më ka bërë të fortë te Tirana", Ernest Muçi zbulon veten para tifozëve të Legias Sulmuesi më i ri i Legia Varshavës, Ernest Muçi po tërheq vëmendjen e shumë tifozëve të kampionëve të Polonisë. Muçi
Ema Andrea rrëfen për herë të parë historinë e saj të ngacmimit seksual (FOTO LAJM) Ema Andrea një nga aktoret më të njohura shqiptare, e cila të qënit personazh publik, e ka përdorur gjithmonë për mbrojt
Njihuni me 17 vjeçarin shqiptar të përzgjedhur nga NASA për t'u bërë banor i Marsit (FOTO LAJM) Njihuni me Bennet Nura, 17 vjeçarin shqiptar të cilit i ka arritur emri në planetin Mars. Në vitin 2020 para se raketa A
Turku hodhi nga shkëmbi gruan shtatëzënë, dalin pamjet pak para krimit Ka tronditur opinionin publik krimi makabër në Turqi ku burri hodhi gruan nga shkëmbi për të përfituar dëmshpërblimin ng
U zhduk nga rrjetet sociale, rikthehet vajza bukuroshe e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Do qeshni me lot, si ky aktrim nuk keni parë kurrë (VIDEO) Në ligën e 3 në kampionatin e Guatemalës ka ndodhur një teatër në fushën e lojës. Një futbollist aktroi duke goditur
E vlerësoi DASH, Dvorani zbulon arsyen e përplasjes me Metën: E shpalla fajtor! Ish-kreu i KED-së, Ardian Dvorani ka reaguar pas ‘sulmit’ të presidentit Ilir Meta, i cili përmendi fjalët “oligargë dhe
Jo vetëm të lidhur! Tea është e fejuar me Beartin? (FOTO LAJM) Tea dhe Bearti mund të jenë fejuar! Dy të rinjtë që e zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë me një skandal të madh pas
4 shenjat e horoskopit që kanë më shumë gjasa për t’u bërë të pasur Kur vjen puna te të bërit para, disa persona thjesht nuk munden. Po Shigjetar, me ty e kemi! Teksa një pjesë nuk është a
"Je bërë si Megi Pojani", ndryshimi drastik i Violës zhgënjen rrjetin (FOTO LAJM) Viola Gjoleka u bë e njohur gjerësisht për publikun në "Hostel By Anabel" e më pas si aktore në "Love Likes Tirana".
Grabitja në Rinas, gruaja e Muratajt kërcënon me vetëflijim: I shkova Ramës në shtëpi! Bashkëshortja e Aleksandër Muratajt, i cili është i dënuar për një nga grabitjet e blindave me euro të ndodhur në Rinas
Për të larguar problemet me kockat iu duhen vetëm këta dy përbërës Vaji i ullirit me kripë është gjithçka që iu duhet për kocka më të forta. Dhimbjet e kockave po kthehen në një proble
Vdekja e 17 vjeçarit nga COVID-19, edhe prindërit e tij të infektuar Detaje të reja bëhen me dije nga vdekja e 17 vjeçarit në Elbasan. Mësohet se i riu ka qenë prej një jave në terapi intes
Solskjaer paralajmëron Guardiolën: Gara për titull nuk ka marrë fund Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka paralajmëruar liderin Manchester City se skuadra e tij nuk do
Gabimi që keni bërë deri tani me larjen e peshqirëve Nëse adhuroni peshqirët e butë të hoteleve dhe s’e kuptoni arsyen pse peshqirët tuaj ashpërsohen dhe bëhen si letër smer
Deputetja e PD-së premtime në Laprakë: Merrni legalizimet pas 25 prillit Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi ka qenë ditën e sotme në Laprakë nga ku kaq folur me qytetarët lidhur me shqetësimi