999 rezultate për

berbatov

Berbatov me fjalë të mëdha për Messin, shikoni se çfarë thotë për Ronaldon Dimitar Berbatov, në një intervistë për rrjetin “ESPN”, ka folur për rivalitetin mes Kristiano Ronaldos dhe Lionel Mesit
Zyrtare: Berbatov huazohet te Monaco Klubi francez i Monacos ka huazuar sulmuesin bullgar, Dimitar Berbatov pasi Radamel Falcao nuk do të mund të aktivizohet
Fulham në një ndeshje të bukur përballë Arsenal (VIDEO) Arsenali nuk ka arritur më shumë se një barazim 3-3 në një ndeshje plot emocione përballë skuadrës së Fulham. Golat Giro
Merkatoja, të gjithë kundër Juves Roma me Zeman ndaj Contes, Milan me Allegrin për penalltinë e Muntarit, Interi i përhershëm për çështjen calciopoli, Fio
As Juve e as Fiore, Berbatov zgjedh Fulham As Juventus, as Fiorentina! Dimitar Berbatov vendos të ndërrojë fanelë, por jo kampionat. 31-vjeçari bullgar vendos të q
Godet Juventus, Berbatov është bardhezi Juventus bën goditjen më të paparashikueshme në merkato, arrin marrëveshjen me Mancester Junajtit për bullgarin Dimitar
Fiorentina, 4 kandidatë për sulmin (FOTO LAJM) Fiorentina është klubi më i fundit që interesohet për sulmuesin e Manchester United, Dimitar Berbatov. Bullgari pritet t
Leverkusen tenton rikthimin e Berbatov Sipas disa sinjaleve që vijnë nga futbolli gjerman, ekipi i Bajer Leverkusenit duket se kërkon më të gjitha kushtet shër
Manchester United në "pole" për Torres Të detyruar të rikthehen në merkato pas problemeve shëndetësore që kanë shfaqur disa prej lojtarëve titullarë. Bëhet fja
Kryeministri i Bullgarisë shpallet futbollisti i vitit por refuzon çmimin “Futbollisti i vitit” në Bullgari është shpallur kryeministri i vendit Bojko Borisov. Dimitar Berbatov, sulmues i Mançe
Futbollisti i vitit? Kryeministri apo Berbatov! (VIDEO) Gara për shpalljen e futbollistit të vitit në Bullgari është shumë e ashpër. Dy pretendentët kryesore janë Dimitar Berba
Ferguson garanton: Berbatov do të qëndrojë me ne Tifozët napolitanë shpresonin prej ditësh një dhuratë nga klubi i Sir Alex Ferguson. Por është vetë ky i fundit që i pre
Berbatov drejt Anzhit Agjenti i reprezantuesit bullgar, Dimitar Berbatov, tha se Berbatov mund të lëviz në drejtim të Anzhi Makhachkala, gjith
Gallatasaraj kërkon Berbatov Presidenti i Gallatasaraj, Aysal Unal ka konfirmuar interesin eklubit që ai ka në pronësi për sulmuesin bullgar të Manch
Luaj për klubin që dua Sulmuesi i Manchester United, Dimitar Berbatov ka thënë se ai është duke luajtur për klubin që e do. "Unë jam shumë i lu
Valencia vihet pas Berbatovit Valencia është e interesuar për transferimin e sulmuesit të Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov pas rihapjes së afatit
Berbatov nuk është në shitje Sulmuesi i Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov nuk është në shitje ka njoftuar klubi nga Old Trafford. Berbatov kërkoh
Moratti mendon për Berbatov Në orët e fundit, duket se zikaltrit kanë lëshuar kundrejt ofertës së Sir Aleks Fergusonit për holandezin, nisur edhe ng
Tashmë PSG mendon për Berbatov Ekipi francez i Paris Saint Germain tani ka kthyer vëmendjen kah sulmuesit të Manchester United, Dimitar Berbatov , dhe
Malaga mendon të transferojë Berbatov Malaga tani ka rikthyer vëmendjen kah sulmuesit të Manchester United Dimitar Berbatov.Ky i fundit mund të largohet pasi