999 rezultate për

beratit

Berati, prioritet per LSI-ne Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, i shoqëruar nga deputeti i LSI-së për Qarkun e Beratit, Nasip Na
PD: Rama si Nastradini kalon nga shpifja në shpifje Partia Demokratike reagoi sot ndaj deklaratave të kreut të PS-së në lidhje me mungesën e investimeve në qytetin e Berati
Prezantimi i deputetëve, 'autobusi i Rilindjes' në Berat Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama është ndalur sot në qytetin e Beratit ku ka prezantuar kandidatët e kësaj force polit
Presidenti i Partizanit, kandidat për PR-në në Berat Biznesmeni Lulzim Sallaku do të jetë kandidati i parë në listën e partisë Republikane në qytetin e Beratit. Në një inter
Prapaskenat në PS, Braçe në pikëpyetje Disa orë para zyrtaritimit të kandidatëve nga Partia Socialiste, Rama u ka komunikuar largimin Eltar Dedës, Marko Bellos
Lirimi i anëtarit të LSI nga KQZ, Wollfarth: Në proces sqarimi baza ligjore Kreu i prezencës së OSBE-së në Tiranë Eugen Wollfarth nga qyteti i Beratit kërkoi sot që mes partive të ketë dialog të h
Haradinaj nderohet me çmimin “Nderi i Qarkut të Beratit” Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj u nderua të martën me Cmimin “Nderi i Qarkut të Beratit”.
Haradina në Berat, nderohet me çmimin “Nderi i Qarkut të Beratit” kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj zhvillon sot një vizitë në Berat ku do të nderohet me çmim
Medresisti i Beratit, shpallet piktori i ri më i mirë në botë Nxënësi i Medresesë së Beratit Adi Totaj, ka fituar çmimin e parë në Konkursin Ndërkombëtar të Piktorëve “A Youthful Vis
Themelimi i PD-së së Beratit, Berisha: 22 vite histori suksesi Kryeministri Berisha Mroi pjesë sot në 22-vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike në Berat. Në fjalën e tij kreu i
Meta në Berat, ankohet për rrugët Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ka zhvilluar sot takime me qytetarët në Berat e Skrapar, ndërsa v
Investimet e pakta në Berat, Naço do të votojë kundër buxhetit Nënkryetari i Kuvendit, Nasip Naço do të votojë kundër buxhetit të vitit 2013 të propozuar nga qeveria. Në një intervist
Kërkohej për vrasje, ekstradohet nga Londra 37 vjeçari nga Berati Një 37- vjeçar i kërkuar nga drejtësia shqiptare për vrasje dhe armëmbajtje pa leje është ekstraduar sot nga Londra. Sip
Fier, marrin peng bashkëfshatarin Dy fierakë, rrëmbejnë bashkëfshatarin e tyre, e çojnë më pas në një fshat të Beratit, ku dhe e keqtrajtojnë. Ky është sk
Berat, lagjia Goricë përfshihet nga zjarri Kodrat e lagjes Goricë në qytetin e Beratit janë përfshirë nga flakët që prej mbrëmjes së djeshme, ndërkohë që situata ë
Berat, diskutime mbi mbrojtjen e Monumenteve të Kulturës Përshpejtimi i proçesit të regjistrimit të Monumenteve të Kulturës në Zyrat e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme, i
Berat, policia ve në pranga bandën e hajdutëve Policia e Beratit ka finalizuar sot me sukses operacionin "Shtegtari", përmes të cilit kanë rënë në pranga një bandë haj
Berati rifutet në hartën e drogës Qarku i Beratit rënditet tek qarqet me kultivimin e lëndëve narkotike në nivele të larta. Në një takim të zëvendës drejt
Shembet ndërtesa, vdes 2 vjeçari Një fëmijë 2 vjecar ka gjetur vdekjen si pasojë e shembjes së një ndërtese. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Lapard
Kërkohej për vrasje të dyfishtë, ekstradohet nga Italia 34-vjeçari Një 34-vjeçari kërkuar nga drejtësia shqiptare për vrasje është ekstraduar nga policia italiane në drejtim të vendit ton