999 rezultate për

berat

Shpërthejnë infektimet në Berat: Mësues, mjekë, policë e punonjës preken nga COVID-19 Shpërthejnë infektimet edhe në qarkun e Beratit duke e bërë një ndër qarqet më të prekura në vend. Burimet bëjnë me
COVID-19 "pushton" burgun e Beratit, 4 persona rezultojnë pozitiv Në burgun e Beratit, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 4 persona, 1 gardian burgu, 1 operator i IEPV, një guzhinier si
Burim i rrezikshëm aksidenti, problemet e mëdha në këtë lagje të Beratit (VIDEO) Namir Lapardhaja ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku denoncon punën që sipas tij qeveria nuk ka bërë në
Prostucion dhe drogë, kush janë katër të radhës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave të dën
Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
Aksident në Berat: Po udhëtonte me makinën, përplaset me bordurën Një makinë është përplasur me bordurën e rrugës teksa po udhëtonte në vendin e quajtur Kombinat në Berat. Mjeti tip F
Ana ia thotë troç Beratit: Ti je gay zemra ime Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berati, kishte shprehur të gjithë mbështetjen e tij për Shqipen. Teksa kisht
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
"Të ofroj s*ks të mirë", Fjorela e "Përputhen" vihet në siklet gjatë takimit (FOTO LAJM) Fjorela ishte në një takim me Beratin, takim ky që shkoi mjaft mirë. Gjatë bisedës ata diskutuan mbi shumë tema duke cek
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po
Ngjarje e rëndë në Berat, humb jetën tragjikisht 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, mesditën e sotme. Burimet bëjnë e dije se një 16 vjeçar ka humbur jetën nga
Kokainë, mijëra paund dhe thikë: Kapet i "forti" i Beratit Policia e Bberatit ka arrestuar një 58 vjeçar pasi u kap duke transportuar lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Shtetas
Gjimshiti në radarët e Fulham, niset oferta e parë drejt Atalantës Berat Gjimshiti mund të transferohet në Premierligë. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Berat Gjimshiti, ka tërheq
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra kreu i SHÇBA-së për Beratin dhe Fierin Drejtor i SHCBA në drejtorinë rajonale Berat-Fier, Arben Frashëri është shkarkuar nga detyra. Trupa që kreu vlerësimi
Mbyllet votimi në degën e PD-së në Berat, dalin emrat që kalojnë në fazën tjetër Baza demokrate e qytetit të Beratit ka përzgjedhur 10 emrat që preferohen si kandidat të mundshëm për deputet në zgjedhj
Këta janë 26 kandidatët e PD për Qarkun e Beratit Edhe pse qarku i Beratit ka vetëm 8 mandate deputetësh në Parlamentin e Shqipërisë, brenda Partisë Demokratike garojnë p
"Benzi" del nga rruga, plagoset shoferi në Berat Një makinë është aksidentuar vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Berat – Urë Vajgurore, në fshatin Moravë. Një
Pengmarrje, dhunë e drogë: OFL shënjestron pesë "të fortët" e radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë personave të dënu
Përndiqte bashkëshorten e tij, 41 vjeçari arrestohet nga Policia Një shtetas është arrestuar mëngjesin e së enjtes (24.09.2020) nga Policia e Beratit. Shtetasi P.V, 41 vjeç nga Ura
COVID-19 nuk ekziston?! Plas sherri publik mes Remzie Osmani dhe Berat Buzhalës Pandemia e COVID-19 ndryshoi mënyrën tonë të jetesës duke shkaktuar pakënaqësi dhe debate të ashpra rreth ekzistencës ap