999 rezultate për

berat

Granata, heroinë e kanabis: Shpallet në kërkim beratasi i rrezikshëm Policia ka finalizuar me sukses një operacion në Berat ku është sekuestruar sasi e madhe droge, heroinë, kanabis, si dhe
"Basti" vë në pranga 3 persona, shpërndanin heroinë në Berat (VIDEO) Policia e Shtetit ka vënë në pranga 3 persona të cilët akuzohen për shpërndarje droge në Berat. Arrestimi i tyre u k
SKANDAL/ 12-vjeçarin autik e rrahin dhe e lënë 3 ditë pa bukë në qendrën e fëmijëve në Berat Një rast i rëndë është raportuar nga babai i një fëmije 12-vjeç, i cili vuante nga autizmi. Ai e kishte dërguar djal
Skandal në Berat, klubi mbyll stadiumin prej frikës së tifozëve (VIDEO) Tomori triumfoi ndaj Bylisit me rezultatin 2-1 në takimin e vlefshëm për Kupën e Shqipërisë. Kjo sfidë është zhvilluar p
Shtyhet seanca për vrasësit a Artan Cukut Është shtyrë seanca e parë për Bledar Jambellin dhe Kristaq Lecin, të pandehur për porositjen e vrasjes së ish-kryepolic
Aksident i rëndë në Berat, 5 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Berat. Nga raportimet e para mësohet se një makinë tip "Hyndai"
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Pas Shkodrës policia blindon Beratin, në sitë mjetet me xhama të zinj Pas dy aksioneve blic në Shkodër dhe në Elbasan, sot radhën e ka Berati. Burime pranë policisë bëjnë me dije se policia
Aksident në Berat, burrë e grua përfundojnë në spital Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme. Kësaj radhe aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor, Berat-Poliçan. Nga të
Ditën mekanikë e natën hajdutë, si u zbuluan dy vëllezërit nga Berati Vidhin makina dhe i çmontonin në servisin e tyre; zbulohen dy vëllezërit. Policia e Lushnjës bën me dije se ka arres
Gruaja bie në lum dhe rrezikon të mbytet, e shpëton bashkëshorti Një grua ka rrezikuar të mbytet në lumë, në një fshat ët Beratit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Malinat, kur B. A., 4
Po kalonte vijat e bardha, makina merr përpara të moshuarin mes qytetit Një aksident ka ndodhur në qendër të qytetit të Beratit. Si pasojë është plagosur një i moshuar, 84 vjeç ndërkohë që
Plagosi me thikë të riun, arrestohet 22-vjeçari në Berat Policia ka vënë në pranga një 22 vjeçar në Berat. Burimet policore bëjnë me dije se arrestimi i Leonid Hoxhës, 22 vje
Sot nisi pelegrinazhi në Tomorr, çfarë duhet të dini Sot, deri më datë 25 gusht, në Berat do të nisë pelegrinazhi në malin e Tomorrit. Nisur nga kjo, burime zyrtare nga p
Nesër nis pelegrinazhi në Tomorr, policia jep detaje që duhet t'i dini Nesër, më datë 19 gusht deri më datë 25 gusht, në Berat do të nisë pelegrinazhi në malin e Tomorrit, ndaj, Drejtoria Ven
Berat Gjimshiti mund të luaj përsëri në Serie A Duket se Berat Gjimshiti nuk do të largohet kurrë nga Seria A. Lojtari i kombëtares shqiptare ka shansë të mira të vazhd
Makina hyn në oborrin e shtëpisë në Berat dhe plagos 4 persona Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka hyrë në oborrin e një banese. Ngjarja ka ndodhur në Berat dhe si rezultat i kët
Çmendet 51-vjeçari, ther dhëndrin dhe i sulet edhe gruas Policia ka vënë në pranga një shtetas në Poliçan pasi i nguli thikën dhëndrit të vet. Burime zyrtare nga policia bëjn
E përplasi makina në rrugë, ndërron jetë polici Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës efektivi i Rrugores i aksidentuar pak ditë më parë. Viktima është shtëtasi My
ZYRTARE/ Kush është 63-vjeçarja nga Berati që u lëndua nga zjarri në Athinë Ambasadorja në Greqi, Ardiana Hodbari ka reaguar në lidhje me zjarrin që shkretoi një fshat të tërë në Greqi. Ambasad