999 rezultate për

bera

Sot President, habir Ilir Meta: 4 herë bëra kërkesë për të dalë nga politika "U zgjodha si deputet, isha deputeti më i ri në atë kohë vetëm 22 vjeç bëra katër herë kërkesë që të dilja nga politika.
Shpërthejnë infektimet në Berat: Mësues, mjekë, policë e punonjës preken nga COVID-19 Shpërthejnë infektimet edhe në qarkun e Beratit duke e bërë një ndër qarqet më të prekura në vend. Burimet bëjnë me
COVID-19 "pushton" burgun e Beratit, 4 persona rezultojnë pozitiv Në burgun e Beratit, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 4 persona, 1 gardian burgu, 1 operator i IEPV, një guzhinier si
Burim i rrezikshëm aksidenti, problemet e mëdha në këtë lagje të Beratit (VIDEO) Namir Lapardhaja ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku denoncon punën që sipas tij qeveria nuk ka bërë në
Prostucion dhe drogë, kush janë katër të radhës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave të dën
Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
Zbulohet lojtari i infektuar me Covid-19 te Real Madridi Real Madridi para dy ditëve konfirmoi se ka një rast me koronavirus në skuadër. Kurse, sot (e hënë), Reali bëri të di
"Sa 100 lekshe janë vjedhur në hyrjet e QSUT", Brataj reagon ashpër Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj në një status, në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook” ka ngritur
Aksident në Berat: Po udhëtonte me makinën, përplaset me bordurën Një makinë është përplasur me bordurën e rrugës teksa po udhëtonte në vendin e quajtur Kombinat në Berat. Mjeti tip F
Ana ia thotë troç Beratit: Ti je gay zemra ime Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berati, kishte shprehur të gjithë mbështetjen e tij për Shqipen. Teksa kisht
Mjeku shqiptar në Spanjë hedh poshtë fjalët e Ramës: Maskat e bëra vetë nuk kanë asnjë vlerë! Mjeku Kita Sallabanda i cili zhvillon aktivitetin e tij nw Spanjw tha pwr "Opinion" se në Spanjë, maska është e detyrues
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
Pozon nudo nga shtëpia, Klaudia Pepa: Nuk do guxoj ta bëj jashtë (FOTO LAJM) Si për jetën e saj private, ashu edhe për atë profesionale, arritjet dhe sukeset e saj, Klaudia Pepa është një ndër bale
"Të ofroj s*ks të mirë", Fjorela e "Përputhen" vihet në siklet gjatë takimit (FOTO LAJM) Fjorela ishte në një takim me Beratin, takim ky që shkoi mjaft mirë. Gjatë bisedës ata diskutuan mbi shumë tema duke cek
Kryemadhi zbulon pse u zhduk për tre javë: Bëra një operacion! Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka komentuar vendimin e fundit të qeverisë për mbajtjen e maskave me detyrim në cfar
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po
Rama sulmon ashpër Metën: E bëra president, ëndërron të më rrëzojë nga pushteti! Vazhdojnë më të njëjtin intensitet akuzat dhe kundër akuzat mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta. Kry
Konkurenti i ri në Përputhen pritet me ngacmime: I ke buzët e bëra (FOTO LAJM) Berat Behramaj është konkurrenti më i ri në “PërPuthen”. Ardhja e tij në emision nxiti interesimin e vajzave, të cila
Ngjarje e rëndë në Berat, humb jetën tragjikisht 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, mesditën e sotme. Burimet bëjnë e dije se një 16 vjeçar ka humbur jetën nga
Kokainë, mijëra paund dhe thikë: Kapet i "forti" i Beratit Policia e Bberatit ka arrestuar një 58 vjeçar pasi u kap duke transportuar lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Shtetas