999 rezultate për

beqja

Ilir Beqja zbulon arsyen e infektimeve në masë COVID-19: Fajtorët në Jug të vendit "Beteja kryesore këtë javë është në bregdetin e Jonit. Beach bar më beach bar dhe club më club. 24 orë në çdo ditë. Duke
Ish-ministri socialist del pro idesë së Ilir Beqjas: Nga e premtja në të hënën pushim! "Kjo na ndihmojë të largojmë pandeminë nga ne, familjet tona , nga fqinjët apo kolegët tanë. Kjo na ndihmon të shpëtojmë
Beqja lëshon perlën: Administrata të bëjë 4 ditë pushim në javë Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare ka propozuar një masë, që sipas ti
Ilir Beqja bën deklaratën e fortë: Koronavirusi ikën vetëm pas një viti! (VIDEO) Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja thotë se është ende herët për të përcaktuar nëse Shqipëria e ka kaluar apo jo pi
Gjuajti me gurë Ilir Beqjan, çfarë ka ndodhur me 28-vjeçarin Ditën e djeshme në Tiranë një shtetas sulmoi makinën e ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqja. Shtetasi në fjalë,
80 mijë euro, 6 punonjës të bankës "fundosin” Shullazin Dy prej të pandehurve të procesit të Emiljano Shullazit, Gilmando Dani dhe Endrit Zela, pretendojnë se janë zënë në kurt
Gjeniu Ilir Beqja ka një propozim: Taksë për çdo televizor Ilir Beqja iku pa shumë zhurmë nga drejtimi i Ministrisë së Shëndetësisë duke marrë nga pas një numër të madha akuzash,
Thyen çeqe me para në bankë, si dy miqtë e "fundosën" Shullazin Dy prej të pandehurve të procesit të Emiljano Shullazit, Gilmando Dani dhe Endrit Zela, pretendojnë se janë zënë në kurt
PASURIA/ "Peshkaqeni" Beqja, depozita pa fund, 10 llogari bankare dhe një super shtëpi në mes të Tiranës Ilir Beqjes iu tha "suksese në jetë!" pa shumë zhurmë nga kryeministri Rama pas lumit të akuzave në lidhje me koncension
Shullazi i nxjerr të gjitha në gjyq: Beqja më puthi 7 herë Emiljano Shullazi ka dëshmuar ditën e djeshme para Gjykatës së Krimeve të Rënda duke treguar versionin e tij për njohjen
Fatmira Hajdari del e përfshirë edhe në dosjen Shullazi Për të parën herë Emiljano Shullazi ka vendosur që të thotë të vërtetën në lidhje me kërcënimin ndaj biznesmenit Ylvi Be
Akuza e kërcënime me Bashën, Ilir Beqja braktis Kuvendin (VIDEO) Vazhdon me debate të nxehta seanca në Kuvendin e Shqipërisë ku kreu i opozitës Lulzim Basha me tone të ashpra ka paralaj
Rama rikthen Ilir Beqjën (FOTO LAJM) Kryeministri Rama mbajti një fjalë të fortë duke akuzuar prokurorinë e Krimeve të Rënda se po përdoret politikisht me ak
E GJITHË DOSJA/ Nga papagajt, tek kanarinat, qentë dhe iPhone 7+, të gjitha orenditë që Barushi i bleu Erentiles Prokuroria zbardh dosjen e plote lidhur me denoncimin e bere nga drejtori i postes se vajza me te cilen pretendonte se k
Nga iPhone, qentë e papagajtë, si Enertila zhvati 60 milionë lekë nga drejtori Prokuroria zbardh dosjen e plote lidhur me denoncimin e bere nga drejtori i postes se vajza me te cilen pretendonte se k
Enertila përballet me drejtorin në gjyq: Jam e fejuar me dike tjetër në Itali Ditën e sotme Enertila Beqja u përball para gjykatësve me akuzën e rëndë të mashtrimit dhe zhvatjes së 60 milion lekësh
Gocë për shtëpi, pajisjet e luksit që bleu “bjondja” me 60 milionë lekë Është zbërthyer historia e dashurisë virtuale mes drejtorit të postës në Durrës dhe bjondes në Facebook. Ajo është E
Qytetari dëshmon për çeshtjen "Shullazi": Kështu më mashtroi biznesmeni Beqja Një qytetar nga Fushë Preza ka dëshmuar gjatë seancës në Gjykatën e Krimeve të Rënda mbi dosjen ‘Shullazi’ se si është
"Biznesmeni më prezantonte si vëllai i vogël. Beqja: Ju të vrisnit!", ja çfarë ndodhi dje në gjyq Dëshmitari i mbrojtur, Ylvi Beqja, përfundoi dje përballjen në sallën e gjyqit me Emiljano Shullazin dhe katër të bashkë
Shoku i Shullazit plas “bombën” , ja çfarë thotë për biznesmenin Beqja Gjatë seancës së pyetjeve të biznesmenit Ylvi Beqja dhe grupit të Emiljano Shullazit, të cilët akuzohen për gjobëvënie,