999 rezultate për

beqirit

Daily Mail ngre pikëpyetje: Pse Britania e "bëri njërin sy qorr" për eliminimin e Flamur Beqirit (FOTO LAJM) Daily Mail i rikthehet vrasjes së bujshme të Flamur Beqirit në Londër në vigjiljen e krishtlindjes përpara familjes së t
Vrau shokun teksa dergjej i paralizuar, ngjarja e rëndë për të cilën u ekstradua sot Etien Cani Etien Cani ishte ndër të paktët që mund të hynte në shtëpinë e Gentian Beqirit, i cili gjendej i paralizuar pas një tent
"Derën e hapi plaku!" Dosja e vrasjes së Gentian Beqirit dhe përgjimet që zbardhën krimin Vrasja e Gentian dhe Nezir Beqirit në 2012, mobilizoi policinë dhe prokurorinë e Elbasanit, e cila përqendroi të gjitha
Hakmarrja me Çapjat, arrestohet vrasësi i Gentian Beqirit Policia italiane ka arrestuar për llogari të palës shqiptare Etjen Canin, një ndër dy personat e akuzuar për vrasjen e G
"Të tregoj mesazhet unë. I pacipë, i pa fytyrë" nuk ndalet debati mes deputetit Maliqi dhe Beqirit Të ftuar në “Dritare me Rudinën” në News 24, deputeti u përplas me Beqirin për ditën e votimeve të 30 qershorit. Deba
Vrasësi i Hermes Beqirit pranon krimin e kërkon mëshirë në Gjykatë Ditën e sotme në gjykatën e Shkodrës autori i vrasjes së Hermes Beqirit ka pranuar ngjarjen dhe ka kërkuar mëshirë nga t
LDK: Djegja e makinës së Beqirit nga subjekte me axhendë anti-perëndimore Lidhja Demokratike e Kosovës ka dënuar ashpër djegien e veturës së shefit të Grupit Parlamentar të LDK'së, Ismet Beqiri.
Reagon Ahmeti ndaj Beqirit: “Prishtinë, të dua Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar lidhur me deklaratën që bëri ish-kryetari i Prishtinës, Ismet Beqiri te
Djali i Ibrahim Rugovës në akuzë për krim të organizuar Djali i vogël i Ibrahim Rugovës pritet të akuzohet për krim të organizuar, kontrabandë me migrantë, shpërdorim të detyrë
Ja akuzat dhe fyerjet mes Ismet Beqirit dhe Faton Topallit Nuk kanë munguar as sot akuzat dhe fyerjet në seancën e Kuvendit të Kosovës, ku protagonistë kanë qënë Faton Topalli i V
Ja arsyet e përjashtimit të Beqirit nga Vetëvendosja Refik Beqiri, shef i arsimit në Komunën e Prishtinës, i cili me një vendim të Drejtorisë së Arsimit është përjashtuar di
Ukë Rugova në paraburgim për një muaj Deputeti Ukë Rugova, i cili është djali i ish presidentit të Kosovës Ibbrahim Rugova, është arrestuar nga EULEX nën akuz
Replika mes Thaçit dhe Beqirit Seanca plenare e ditës së sotme në Kuvendin e Kosovës po vazhdon me akuza ndaj kryeministrit Thaçi dhe deputetëve të LDK
Nën-oficeri ekzekuton me pistoletë taksistin Shënohet krimi i parë për vitin 2013 në Tiranë,ku 53 vjecari Mehmet Beqiri është qëlluar për vdekje nga Aldo Morina, nën
Koçi: Arrestimi i Beqirit, akt servil e burracak Akt servil dhe burracak. Të tillë e ka konsideruar arrestimin e atdhetarit Idajet Beqiri, kreu i Partisë Socialiste të V