999 rezultate për

beqiri

Partia e Ibrahim Rugovës i reagon Ramës: Ke dhënë deklaratë boshe dhe të rrezikshme Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri ka dhënë shumë arsye që seanca solemne e mbajtur
Beqiri: Marrëveshja është e njëjtë, e votojmë demarkacionin Ismet Beqiri, sekretar i LDK-së i cili ka marrë pjesë në mbledhjen e liderëve me ambasadorët e vendeve të QUINT-it në zy
Përfundon me makinën në ujë, arrestohet shoferi Policia ka vënë në pranga një shofer nga Gostima e Cerrikut, Panajot Beqiri. Ai ka rënë bashkë me shokun e tij në ujë
Ismeti sheh ëndërra me sy hapur, e mendon për një çast veten kryetar të Prishtinës Tema e vendosjes së flamurit të Kosovës te rrethi në hyrje të Prishtinës është diskutuar me të madhe kohëve të fundit. K
Ismet Beqiri: Votojmë demarkacionin, s’përkrahim zhbërjen e Speciales LDK nuk e ka ndryshuar qëndrimin për shënjimin e vijës kufitare me Malin e Zi dhe as për Gjykatën Speciale. Deputetë
Protestuesit djegin flamurin e Francës në Shkodër (VIDEO) Vdekja e shqiptarit Florenc Beqiri në rrethana të paqarta në një qendër pritje të azilkërkueseve në Marsejë të Francës k
Sali Berisha i ndihmon famlijarëve të Florencit nëpërmjet Facebook-ut Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënuar edhe njëherë ashpër krimin monstruoz, që i mori jetën 23 vjeçarit shqiptar, Flo
Nënës së Florencit i bie të fikët, shkoi për një jetë të mirë por e vranë (VIDEO) Mes dhimbjes dhe varfërisë, familja Beqiri ka hapur dyert e mortit në lagjen "Liria" të qytetit verior. Kamera e Ora
Ismet Beqiri turpëron krerët e OVL-së, i quan profiterë Deklarata e Nasim Haradinajt, nënkryetar i OV të UÇK-së, se “Punë e madhe që janë vrarë veprimtarët e LDK-së” ka irituar
Shfaqet Beqiri, ka disa fjalë për rezultatin në Prishtinë Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri, në një konferencë për media ka thënë se Prishtina duhet të përm
Nesër pritet vazhdimi i gjykimit ndaj Ukë Rugovës dhe Astrit Haraqisë Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ukë Rugova, ish-ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Astrit Haraqija si dhe të t
Atentati në Shkodër, vdes në spital 23 vjeçari 23-vjecari Hermes Beqiri, i cili u qëllua me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ka ndërruar jetë ditën e sotme n
Femra dhe para, jeta luksoze e të riut që u bë shoshë nga plumbat në Shkodër Hermes Beqiri u plagos me armë zjarri, mbrëmjen e së shtunës, në lagjen Kiras, në Shkodër. Ai gjendet në Tiranë dhe g
Sherr për motive banale, masakrohet me plumba 20-vjeçari mes Shkodrës Një sherr i madh ka ndodhur mbrëmë në Shkodër ku mbeti i plagosur rëndë me armë zjarri një i ri 20-vjeçar. Ngjarja nd
Degradon debati LIVE mes avokatit dhe përfaqësuesit të PD-së: S’ke lënë vrimë pa u futur Trafiku i drogës ka qenë tema e diskutimit në emisionin “Debat” nga Roland Qafoku në “Channel One”. Gjatë diskutimit
Stafi mjekësorë i shpëton jetën futbollistit të "2 Korrikut" Mbrëmë Trepça dhe 2 Korriku barazuan në sfidën e luajtur nën dritën e reflektorëve në Ligën e Parë. Sfida ka mundur të j
Ismet Beqiri braktis Arban Abrashin në zgjedhjet lokale ? Sekretarit të LDK-së, Ismet Beqirit po del se i ka mbetur hatri fort që partia e tij nuk e kandidojë për kryetar të
Ministri i Haradinajt akuzohet për tortura në luftë Ministri i ri Bujqësisë, Nenad Rikalo, po akuzohet për torturim të qytetarëve të Prishtinës gjatë kohës së luftës. Fe
Familja Rugova mbështet Beqirin për kryetar të Prishtinës Lidhja Demokratike e Kosovës, ende nuk ka vendosur se me kë do të kandidojW në zgjedhjet komunale të 22 tetorit. Part
Ismet Beqiri kandidat i LDK-së për Prishtinën Ismet Beqiri do të jetë kandidat për kryetar të komunës së Prishtinës. Burime të Indeksonline mësojnë se tërheja e Vjosa