Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

beqarise

Fifi i jep fund beqarisë? Fifi wshtw pwrfolur disa herw pwr lidhje dashurie, por asnjwherw nuk ka pranuar gjw. Mirëpo këngëtarja mesa duket i p
Shpat Kasapi i jep fund beqarisë? Pas ndarjes me Afërdita Dreshajn, Shpat Kasapi qëndroi larg vëmendjes mediatike kur bëhej fjalë për romancat. Megjithëse
E kishte mbajtur të fshehtë: Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë Megjithëse deri tashmë nuk kishte dhënë asnjë informacion për fansat e saj, këngëtarja e hitit "Akull dhe zjarr", Gresa
Anna Lika i jep fund beqarisë: Kam gati çdo gjë! Anna Lika është një prej figurave më të komentuara e më të dashura për publikun shqiptar, e cila ka rrëmbyer zemrat e ty
Aktorja turke i jep fund beqarisë, zbuloni kush është bashkëshorti Aktorja turke, Seda Tosun i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar me martesë me të dashuruar e saj Eymen Adal. Ceremo
Ish-banorja e BB i jep fund beqarisë, martohet fshehurazi Ish-banorja e shtëpisë së "Big Brother", Dona Pjetri, i ka habitur të gjithë ndjekësit në Instagram kur në profilin e sa
Ceremoni përrallore, aktorja e "Shtëpiake të dëshpëruara" i jep fund beqarisë (VIDEO) Ozge Ozder është bërë shumë e njohur në Shqipëri me rolin e saj si Emel në serialin turk "Shtëpiake të dëshpëruara".
"Ajo tha po", Ledioni dhe trashëgimtarja e Top Channel i japin fund beqarisë Pas kaq shumë vitesh bashkë, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre, shumë më shpejt nga ç’mund t
Është zbuluar vendi ku meshkujt më së shpeshti tradhtojnë të dashurat Nuk është fjala për klubin e natës. Sajti IlicitEncounters.com ka bërë hulumtime me 2.000 të anketuar. Një anketë ka
Dje kishte festën e beqarisë, Jona Spahiu martohet sot me të dashurin e saj Pak ditë më parë, Jona Spahiu konfirmoi lajmin që qarkullonte në media se do të martohej. Moderatorja e njohur do të
Zbulohet data kur do të martohet Afërdita Dresha (FOTO LAJM) E tashmë, modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj ka nisur përgatitjet për dasmën e saj me hokeistin çek Jakub
Brenda festës së beqarisë së Jona Spahiut (FOTO LAJM) Jona Spahiu prej vitesh është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo tashmë pret të bëhet nënë dhe ka lënë
Ervin Sinjari i BB i jep fund beqarisë Në edicionin e 4-t të “Big Brother Albania” Ervin Sinjari ishte një ndër konkurentët më të komentuar kjo edhe për shkak
E zhytyr në Versace, Sara Hoxha shkon në festën e beqarisë së Lorit Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cil
Deklaroi hapur biseksualitetin, Gugu i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Gugu u bë e njohur një vit më parë në emisionin "Zonë e lirë" ku deklaroi se ishte biseksuale, deklaratë që i solli edhe
Po kthehej nga festa e beqarisë, vajza e biznesmenit humb jetën para martesës Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
Vdiq para martesës, vajza e biznesmenit ishte në koncertin e këngëtares shqiptare Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
Meghan Markle bën festën e beqarisë dhe ja kush mungoi në të Ndonëse dasma është planifikuar të mbahet më datë 19 maj të këtij viti, princesha e re ka vendosur të mos presë gjatë dh
Granit Xhaka i jep zyrtarisht fund beqarisë (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë pas fejesës së Taulant Xhakës, sot ka qenë radha e vëllait më të vogël, Granitit, i cili ka lidhur kontr
Fshehtas në Las Vegas, Joleza Koka i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Joleza Koka është martuar! Si duket çdo gjë ka ndodhur në fshehtësi dhe privatësi të plotë vetëm për çiftin e re.